Репетитор - Дарья К. id: 103097

Дарья К.

200 грн/год
200 грн/год

Я саме той репетитор, який працює на результат учнів. Найбільш за все у своїй роботі ціную можливість дарувати нові знання та радіти успіхам дітей.

Дарья К.

Я саме той репетитор, який працює на результат учнів. Найбільш за все у своїй роботі ціную можливість дарувати нові знання та радіти успіхам дітей.

Предмети

Математика

Рівні викладання

7-9-й класи
Підготовка до ДПА (9 клас)
Підготовка до школи
Молодші класи 1-4
5-6-й класи

Місця занять

В учня:

Київський

Половки, Училище зв'язку, Центр, Зигіна

Шевченківський

Сади, Алмазний, Огнівка

У викладача:
Полтава, Шевченківський, Сади
Онлайн:
Так

Про себе:

У вільний час, роботу репетитора я поєдную з професією програміста-дизайнера, який співпрацює з міжнародними компаніями. Тож на практиці застосовую знання з математики та маю ефективний підхід до навчання своїх учнів. На моїх уроках матеріал викладається структуровано та на рівні індивідуального сприйняття учнем нової інформації, адже усі діти різні.
Я гарантую батькам та їх дітям якісний результат та засвоєння математичних наук за короткий проміжок часу. за умови спільного бажання та плідної співпраці.

Освіта:
Полтавський національний технічний університет ім. Кондратюка (ПНТУ), бакалавр, 2019
Вік:
18-25
Досвід:
більше 2 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Людмила П. id: 87958

Людмила П.

Автор наукових статей. Брала участь у конференціях. Доступно пояснюю матеріал. Обіцяю, що результатом Ви і Ваша дитина будете задоволені.

5
250грн/год
Дмитро К. id: 176769

Дмитро К.

Я - кваліфікований репетитор з алгебри та геометрії з глибоким розумінням матеріалу. Мої методи викладання поєднують візуалізацію, практичні завдання та індивідуалізований підхід, щоб забезпечити ефективне засвоєння матеріалу. Я працюю з метою сприяти зацікавленості та розвитку критичного мислення у моїх учнів.

250грн/год
Діана А. id: 175636

Діана А.

Я маю досвід викладання 3 роки онлайн (zoom) та офлайн. Працюю з учнями різного віку (1-11 клас). Вважаю, що уроки повинні бути не лише продуктивні, але й цікаві, завжди працюю на результат.

250грн/год
Олена Л. id: 55454

Олена Л.

Працюю вчителем математики. Репетитор з математики.

5
200грн/год
Ангеліна К. id: 154989

Ангеліна К.

Чому мені подобається викладати?Тому що я радію, коли діти бачать свій прогресс та пишаються собою,що сьогодні в них вийшло краще, а ніж вчора. Я ніколи не порівнюю учнів з кимось, лише з ними самими та завжди акцентую увагу на сильних якостях учня. Я даю домашні завдання і 24/7 залишаюся на зв'язку. Від учня потребується лише бажання вчитися.

5
200грн/год

Переглянуті репетитори

Катерина К.

150 грн/год

Всі переглянуті репетитори