Репетитор - Інна С. id: 103471

Інна С.

500 грн/год
500 грн/год

Обожнюю іноземні мови та вмію «заразити» цим своїх учнів. Легко знаходжу спільну мову з іншими людьми, маю гарне почуття гумору, відповідальна, поясню складне простими словами. Люблю навчатися новому та навчати інших.

Інна С. 5.0(відгуків: 5)

Обожнюю іноземні мови та вмію «заразити» цим своїх учнів. Легко знаходжу спільну мову з іншими людьми, маю гарне почуття гумору, відповідальна, поясню складне простими словами. Люблю навчатися новому та навчати інших.

Предмети

Німецька мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Використовую індивідуальний підхід до кожного студента з огляду на його цілі та інтереси; протягом заняття тренуємо всі види компетенцій, а саме: читання, аудіювання, говоріння; письмові вправи задаються додому. Для дорослих можливо навчання без д/з. Працюю переважно за комунікативною методикою (з додаванням лексичного підходу), для зайнятих дорослих або вузького профілю - за мікронавчанням.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Викладач німецької та англійської мови за покликом серця та дипломом. Проводжу заняття на зручній інтерактивній платформі, будую програму навчання під Ваші цілі та інтереси. Зі мною Ви заговорите з перших занять та потоваришуєте з граматикою. Спеціалізуюся на викладанні підліткам та дорослим. Можливо навчання у парах та групах.

Освіта:
Донбаський державний педагогічний університет (ДДПУ), магістр, 2022
Вік:
18-25
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

5 відгуків про Інна С.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

0

5+

5

Олександра

5+

10.10.2021

Німецька мова, 5-6-й класи

5+

Хороший репетитор! сину подобається з нею працювати і підтягувати знаня, а це головне у відносинах вчитель-учень! дякую за репетитора... більше»
Ангелина

5+

23.08.2021

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Відмінний викладач, знає як привернути до себе учня. Уроки максимально комфортні, вивчаєш мову з легкістю і з бажанням. Позитивний, і комунікабельна людина, що дуже важливо для гарного викладача. Завжди приємно проводити уроки, які тобі тільки в радість... більше»
Юрій

5+

08.07.2021

Німецька мова, 7-9-й класи, 5-6-й класи

5+

Кваліфікований викладач і друг для дітей. Матеріал пояснює дуже дуступно, спокійно та без зайвої інформації. Повністю задоволені методико і результатами. Рекомендую.... більше»
Наталія

5+

18.05.2021

Німецька мова, 10-11-й класи, Рівень А1-А2

5+

Підліток 15 років вивчає німецьку на рівень А2. Репетитором Інною задоволені повністю. Збалансована подача, увага слабким моментам. До уроків вчитель підготовлений. Рекомендую.... більше»
Алла Олексіївна

5+

25.04.2021

Німецька мова, Рівень B1-B2

5+

Інна - чудовий викладач. Все детально пояснює, дає гарний матеріал. Дає додатковий матеріал та вправи по темах, у яких ти «плаваєш». Викладача рекомендую!!!... більше»
Показати більше відгуків»

Блоги користувача

Кожен, хто хоч раз в своєму житті стикався з німецькою мовою, пам'ятає, що в ній роди іменників не завжди співпадають із родами нашої мови. Як же тоді його визначити?

Складання єдиного вступного іспиту з англійської мови є обов'язковою умовою для вступу до магіструри. Як студентам-правовикам та студентам-поліцейським підготувати себе до нього? Які посібники та серв

Чи бувало у вас таке, коли знання слів однієї мови допомагало вам у вивченні слів іншої? А, може, було й таке, коли через це ви потрапили у комічну ситуацію? Тоді цей блог для вас! Топ-10 слів-зрадник

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Дмитро Г. id: 167503

Дмитро Г.

Я успішно і з величезним задоволенням викладаю німецьку мову понад 10 років, маю сотні вдячних учнів. Маю свій канал на YouTube ("Дмитро Говдя"), де розміщено понад 150 навчальних відео

5
600грн/год
Марія З. id: 165924

Марія З.

Я працюю в таких напрямках - підготовка до міжнародних іспитів (TOEFL; IELTS; Goethe, Daf) - англійська та німецька з нуля для переїзду - business_ IT English - німецька мова для навчання в німецькому вузі

600грн/год
Марина Ж. id: 99322

Марина Ж.

Закінчила Український фізико-математичний ліцей. На даний момент навчаюся сестринської справи в передмісті Гамбурга.

5
600грн/год
Дарина Б. id: 159105

Дарина Б.

Люблю дітей і вивчення мов. Складала іспит в Goethe Institut на рівень мови В1 після 11 класу. Почала проводити заняття вже на другому курсі. Шукаю особистий підхід до дитини та ставлю головне завдання стати другом дитині і навчити любити математику і мови одночасно!!!

5
500грн/год
Мар'яна М. id: 32259

Мар'яна М.

Юрист-міжнародник і перекладач з німецької мови, наразі здобуваю ступіть магістра права ( Universität Passau, Deutschland).

5
600грн/год