Репетитор - Світлана Г. id: 104613

Світлана Г.

450 грн/год
450 грн/год

Працюю з студентами на результат. Маю підтверджену українську освіту педагога, магістра Київського національного лінгвістичного університету та закінчила французькі курси Profle+. Щомісяця вдосконалюю свої вміння.

Світлана Г. 5.0(відгуків: 2)

Працюю з студентами на результат. Маю підтверджену українську освіту педагога, магістра Київського національного лінгвістичного університету та закінчила французькі курси Profle+. Щомісяця вдосконалюю свої вміння.

Предмети

Англійська мова

Французька мова

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Навчалася за спеціальністю 014, проходила курси вікової та педагогічної психології, співпрацювала з іноземними закладами освіти. Досвід роботи більше 5 років, зокрема досвід з викладанням іноземцям (урок у форматі англійська-французька). Методика варіюється від цілей та віку учнів. Всі потреби враховуються, матеріали беру з сертифікованих книжок. Якщо ви хочете займатися за конкретним підручником, то підтримаю.Знаю, як зробити граматику не нудною та легкою. Я буду рада Вас бачити у своїх команді наполегливих та успішних студентів.

Освіта:
Київський національний лінгвістичний університет (КНЛУ), магістр, 2022
Вік:
18-25
Досвід:
більше 5 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

2 відгуків про Світлана Г.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

1

Анна

5

07.11.2022

Французька мова, Розмовна мова

5

Мій викладач Світлана Г. Я дуже задоволена навчанням з нею.За цей невеликий період часу я добре підтягнула свій рівень знання мови та впевненно йду вперед . Мені подобається стиль викладання та як вона підлаштовується під мої потреби . Я їй дуже вдячна за професіоналізм та вміння чітко,зрозуміло,цікаво донести інформацію. Бажаю щоб буле більше викладачів такого рівня.... більше»
Анна

5+

15.07.2021

Французька мова, Рівень А1-А2

5+

Дуже подобається підхід Світлани до пояснення правил. На уроках завжди багато цікавих матеріалів, і діалогів. Я одразу попросила багато домашнього завдання. Тому можу сказати що до прохань учнів Світлана дослухається :)... більше»

Блоги користувача

Боїтеся, що ваш акцент вас "видає" чи ніяк не можете навчитися вимовляти окремі французькі звуки, наприклад "r"? Тоді вам обов'язково потрібні мої ТОП-10 лайфхаків! Тут ви дізнаєтеся лише про практичн

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Ірина М. id: 115301

Ірина М.

Вітаю! Мене звати Ірина, і я дипломований викладач англійської мови. Навчаю дітей шкільного та дошкільного віку.

5
400грн/год
Вікторія Б. id: 44363

Вікторія Б.

Привіт! Мене звати Вікторія, я викладачка англійської мови з рівнем С1. Маю досвід роботи 6 років з різними віковими категоріями. Освіта: 1) Київський Національний Лінгвістичний Університет у 2020 році, спеціальність: філолог з англійської мови та літератури, перекладач. 2) курс Englishdom на рівні C1.

400грн/год
Вероніка К. id: 67966

Вероніка К.

Репетитор англійської. Викладаю більше 7 років. . Займаюсь підготовкою до ДПА (300грн), ЗНО (300 грн), ТОЕФЛ (400грн). Про ціну можна домовиться.

4.8
500грн/год
Дар'я З. id: 174597

Дар'я З.

Здрастуйте, мене звуть Дар'я. Після чотирьох років навчання у Франції я вільно розмовляю французькою, а також російською, українською та англійською мовами. Я на відмінно закінчила старшу школу як в Україні, так і у Франції. Зараз навчаюсь в Університеті в Ніцці, здобула науковий бакалавр.

400грн/год
Татьяна Х. id: 164497

Татьяна Х.

Закончила аспірантуру в Англії. Один рік досвіду викладання англійської мови студентам. Проживаю в Англии.

400грн/год