Репетитор - Андрій Ч. id: 105113

Андрій Ч.

120 грн/год
120 грн/год

Навчаюсь в Національному університеті "Києво-Могилянська академія" на другому курсі факультету міжнародних відносин. Закінчив з відзнакою школу.

Андрій Ч.

Навчаюсь в Національному університеті "Києво-Могилянська академія" на другому курсі факультету міжнародних відносин. Закінчив з відзнакою школу.

Предмети

Українська мова

Англійська мова

Історія України

Географія

Всесвітня історія

Правознавство

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Викладаю українську мову протягом 3-х років. Склав ЗНО з даного предмету на 195 балів. Гарно знаю структуру та специфіку ЗНО/ДПА з української мови. Мої учні, як правило, складають ЗНО/ДПА на 180+ балів та 10-12 балів відповідно. Також викладаю для учнів молодших класів(5-8 класи). Заняття цікаві та інформаційні. На заняттях панує дружня та робочу атмосферу. Застосовую сучасні підходи до викладення матеріалу(презентації, відео пояснення, тести та інше);

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Викладаю історію України протягом 2-х років. Брав неодноразово олімпіадні роботи та займав призові міста. Також пишу науково-дослідні роботи. Склав ЗНО на 197 балів з даного предмету. Гарно знаю структуру ЗНО/ДПА та їх специфіку. Результати моїх учнів перевищують 180+ балів. Застосовую при викладанні сучасні технології(презентації, відео пояснення, тести за вивченими темами та багато іншого). Заняття цікаві та захоплюючі!

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Викладаю географію протягом 2-х років. Брав участь у шкільних, районних та обласних олімпіадах. Склав ЗНО з даного предмету на 189 балів. Під час заняттів застосовую різні підходи( відео-поясненя, презентації та інше). Минулого року результат мого учня на ЗНО склав 190 балів. Заняття проходять дуже інтенсивно, в невимушеній обстановці.

Рівні викладання

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Готую учнів по шкільній програмі з даної дисципліни, а також для вступу у Вищі навчальні заклади. Три моїх учні в 2020 році успішно склали вступні іспити до ВНЗ з правознавства та мають гарні результати з даної дисципліни на своїх курсах. Сучасні методи викладання, дружня атмосфера та робочий процес - гарантують Вам успіх у вивченні правознавства.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Застосовую "круговий метод викладання". Він полягає в двох етапах:
1-й етап: Учень протягом певного періоду засвоює базову інформацію з навчальної дисципліни, закріплює її тестами;
2-й етап: Після завершення першого етапу, учень знову повертається до початкової теми, але заглиблюється в неї більш детальніше, ніж раніше. Тобто, він вивчає інформацію, яку не освоїв під час першого етапу, і паралельно повторює попередньо вивчений матеріал. Все це закріплюється тестами.
Такий метод є дуже ефективним, і дає учням можливість складати ЗНО/ДПА на високі бали.
Також займаюсь підготовкою учнів молодших класів(5-8). З ними ми йдемо по шкільній програмі, вивчаючи тему за темою, закріплюємо матеріал практично(тести, різні вправи, тематичні ігри). Ця методика є дуже цікавою для учнів, через те, що вони вчать не лише "суху теорію", а закріплюють її цікавими та інформаційними вправами.
Всі ці методики є ефективними та гарантують позитивний результат!

Освіта:
Національний університет "Києво-Могилянська академія" (НаУКМА), студент, 2023
Вік:
18-25
Досвід:
більше 3 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Блоги користувача

Уявний діалог між Скоропадським та Винниченком про революційні події 1917-1921 років в Україні.

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Вікторія В. id: 62834

Вікторія В.

Репетитор з англійської мови

150грн/год
Дарія Т. id: 75459

Дарія Т.

Репетитор з англійської мови. 18 років. Працювала вчителем англійський мови на курсах для дорослих та дітей.

120грн/год
Анастасія Л. id: 170136

Анастасія Л.

Привіт, мене звуть Анастасія. Мені 18 років і я репетитор із Києва. Мої учні приходять зі школи та говорять батькам "Мамо/тато, у мене хороша оцінка". Знання, які я даю, йдуть у ньому цікавою формою. Без жодного "Ти винен, чи тобі це потрібно". Ні, коли людина хоче вчитися, вона працюватиме.

150грн/год
Діана А. id: 103841

Діана А.

Англійська мова для дошкільнят та учнів молодших класів.

4.8
150грн/год
Антон П. id: 86249

Антон П.

Викладач якого ти заслуговуєш)

150грн/год