Слава Україні! Героям слава!

Підтримка армії »
Репетитор - Марія Б. id:105875

Марія Б.

300 грн/год

Марія Б.

«Репетитор з англійської мови. Детальніше про себе я написала нижче.»

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Виникли труднощі з іспитами, або просто складно подолати мовний бар'єр? Буквально за кілька занять я допоможу це виправити.Нудні книги, зміст яких не має нічого спільного з реальним англійським вам точно не допоможуть.
Я прожила в Великобританії більше 10 років, так як маю інтернаціональну семью.По закінченню навчання переїхала жити назад в Украіну.Моторошного акценту і «російського» англійського на моїх уроках ви не почуєте.Маю рівень C1.
Чому вам варто вибрати уроки зі мною?
-Заняття проходять онлайн, тому нам буде зручно займатися з будь-якої точки світу.
-Вартість уроку-300 грн / год, так як знання повинні бути доступними для всіх!
-Я допоможу вам подолати мовний бар'єр, так як сама через це пройшла, коли потрапила в англомовну країну і не змогла зв'язати навіть пару слів.
-Попередньо оцінивши рівень знань учня, ми разом підберемо курс занять. Найчастіше, я практикую «міні курси», в які входить по 10 занять.Ми фокусуємося на конкретній проблемі і вирішуємо ее.По закінченню курсу, я проводжу тест.Разом ми вирішуємо-рухатися нам далі, чи все ж знадобиться більше часу (залежить від учня, все дуже індівідуально.Частіше за все, десять занять вистачає з головою)
-Я завжди контактую з батьками дитини.Ваш контроль нашого прогресу є дуже важливим.Ми ж працюємо, що б отримувати результат.Батьки повинні бачити, що це правда так.
-Після кожного уроку, я даю учневі домашнє завдання.Тут є одне велике «але» .Зазвичай, перерва між уроками становить приблизно три дні. Спираючись на власний досвід, можу вам з упевненістю сказати-діти роблять все відразу, мало не прям перед уроком.Звичайно, коли вони сідають за виконання роботи, проходить вже пару днів, і учень все забуває.Як вирішити цю проблему?Я даю завдання маленькими частинами.Кожен день учень надсилає мені виконану роботу, я перевіряю, після чого даю ще невелику частину.Це допомагає не забути пройдений матеріал і відстежити успіхи!

Якщо я вас зацікавила, зателефонуйте або напишіть
мені, і ми обговоримо зручний для вас час!

Освіта:

Institute of Education University of London, бакалавр, 2020

Вік:

18-25

Досвід:

більше 3 років