Репетитор української мови, російської мови, світової літератури – Ольга Б.

Ольга Б.

id: 10660

Місто:

Лисичанськ

Предмети:

Ставка:

100 грн/год

Досвід:

більше 20 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Розмовна мова, Граматика, Репетитор для дітей, Носій мови

Місця проведення занять:

На виїзді:

Луганська обл., Лисичанськ

У репетитора: Луганська обл., Лисичанськ

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Донецький національний університет, Луганський національний університет імені Тараса Шевченка (1992)

Ступінь:

Вища категорія

Дипломи, відзнаки та інше:

Свідоцтво про підвищення кваліфікації
Грамота
Грамота
Сертифікат
Свідоцтво про підвищення кваліфікації


Маю педагогічний досвід - 25 років, філолог, російська мова і література, зарубіжна література, українська мова та література. Проходила курси підвищення кваліфікації: 1997р.,2003р.,2008р.,2013р.,2014р. Пройшла навчання в проекті: ,,Розвиток філологічної обдарованності школярів", сертифікат №017,від 29.09.2015р.Маю 20-ти річний досвід роботи у вищому навчальному закладі. Репетиторством займаюся майже 10 років. Працюю з учнями 5-11 класів.Під час першого уроку визначаю проблемні місця в знаннях дитини, відповідно планую всю подальшу свою роботу на заняттях.

Відгуки клієнтів (6)Всі відгуки користувача

Українська мова та література, Підготовка до ЗНО

Роботою репетитора повністю задоволений. Ольга Вікторівна готувала мене до успішного складання ЗНО з української мови та літератури. Ольга Вікторівна - відповідальний, приємний, комунікабельний педагог. Встигли пройтися по проблемних темах, розв'язували тести. Саме такий репетитор мені був потрібний, як Ольга Вікторівна.

Олег (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 30.05.2017


Українська мова та література, Підготовка до ДПА

Репетитор мені підійшов. Ольга Вікторівна готувала мене плідно до здачі державної підсумкової атестації з української мови та літератури. Багато диктантів писали на заняттях, розбирали орфографічні, пунктуаційні та граматичні помилки у словах. Претензій ніяких не маю до педагога. Усім задоволена. Спасибі.

Христина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 30.05.2017


Українська мова та література, Підготовка до ЗНО

Я готувався з репетитором до складання ЗНО з української мови та літератури. Заняття в нас проходили по скайпу. Матеріал викладався логічно, змістовно та тематично. На уроках були застосовані різні форми навчання. Ользі Вікторівні за її чудову роботу можу поставити високу оцінку. Дякую компанії Букі за швидкий підбір репетитора!

Олександр (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 30.05.2017


Блоги користувачаВсі блоги користувача

Тема. Пригоди і фантастика. Артур Конан Дойл


Хочу поделиться заданием для литературного диктанта, который поможет учителям проверить знания учеников в конце изучения темы "Фольклор".


Хочу изложить некоторые рассуждения о моих методах и приемах в педагогической деятельности.