Репетитор - Дар'я Б. id: 106978

Дар'я Б.

400 грн/год
400 грн/год

Студентка КПІ.Живу та працюю в Лондоні вже 2 роки. 21 рік. Працюю репетитором вже майже 4 роки

Дар'я Б. 5.0(відгуків: 1)

Студентка КПІ.Живу та працюю в Лондоні вже 2 роки. 21 рік. Працюю репетитором вже майже 4 роки

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання

7-9-й класи
Підготовка до ДПА (9 клас)
Молодші класи 1-4
Репетитор для дітей
Розмовна мова
Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
Рівень B1-B2 (Intermediate)
Репетитор для початківців
5-6-й класи
Підготовка до ДПА (4 клас)

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Здала сертифікат IELTS на рівень С1. Призерка та переможниця багатьох олімпіад з англійської мови. ЗНО написала на 197. Англійську мову дуже люблю, вивчала її скільки себе пам'ятаю, та досі не зупиняюсь. Також навчалася в філологічному класі. Є навички викладання, так як до цього займалася репетиторством оффлайн, в онлайні працюю вже 3 роки.
Також можу знайти особливий підхід та зацікавити навіть наймолодших учнів, бо росла з молодшими дітьми в сім'ї і завжди любила допомагати їм у навчанні. А також моя мама працює з дітьми, тому вже років з 14 я зрозуміла, що мені неймовірно подобається спілкуватись з дітьми. Так само маю дуже хороший коннект з учнями постарше, розповідаю про різні лайфхаки, які можуть допомогти в навчанні і при написанні екзаменів.
Також можу працювати з вами за індивідуальним запитом, чи то тільки розмовна мова, чи до/шкільна програми, чи то для здача екзамену. В своєму підході я використовую різні техніки для вивчення нових слів, інтерактиви, ігри, вирізки з фільмів та мультфільмів, для кращого розуміння носіїв мови.

Освіта:
Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" (НТУУ КПІ), студент, 2023
Вік:
18-25
Досвід:
більше 3 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Руслан

5

31.10.2021

Математика, 7-9-й класи, Підготовка до ДПА (9 клас)

5

Викладач мені сподобався.Вчитель гарно пояснює матеріал,що не зрозуміло пояснює ще раз.Урок призначає узгоджуючи час і день з учнем.Рекомендую.

Схожі анкети

Ірина К. id: 173250

Ірина К.

Я працюю вчителем вже більше 5 років, маю великий досвід викладання корейської мови в школі. Корейську мову вивчала на онлайн курсах від університета Седжон, з носіями мови, а також в 2023 році закінчила курси корейської мови (6 рівень) при університеті Соган 서강 м. Сеул, Корея. Більше року жила в м. Сеул.

400грн/год
Олена Т. id: 150456

Олена Т.

Маю багаторічний досвід роботи з учнями різних вікових категорій. Індивідуальний підбір програми та підручників. Опрацювання граматики, лексики, вимови. Основний наголос – на розмовну мову. Доступно та зрозуміло пояснюю граматику, відпрацьовуємо навички аудіювання шляхом прослуховування аудіодисків та перегляду фільмів.

5
450грн/год
Олександра В. id: 50722

Олександра В.

Співорганізаторка таборів Корпусу Миру Учасниця програм FLEX, UWC Підготувала до ЗНО на 180+ більш як 10 учнів Підготувала до ДПА на 10-12 понад 15 учнів

4.4
350грн/год
Софія Г. id: 62525

Софія Г.

Hi there! My name is Sofia. I’ve been teaching foreign Languages ENGLISH-TURKISH-RUSSIAN for more than 10 years. I am ambitious and driven. With a passion for education and a commitment to your success, I am here to guide, support, and inspire you every step of the way. I am absolutely thrilled to be your teacher this year.

4.9
400грн/год
Іван Б. id: 140155

Іван Б.

Мене звуть Іван. Прожив більше 3-х років закордоном, багато досвіду у викладанні іноземних мов.

350грн/год

Переглянуті репетитори

Лариса Л.

Ваш репетитор з математики.

400 грн/год

Всі переглянуті репетитори