Репетитор - Ольга М. id: 107792

Ольга М.

180 грн/год
180 грн/год

I will help you to love learning

Ольга М.

I will help you to love learning

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання

7-9-й класи
Молодші класи 1-4
Репетитор для дітей
Розмовна мова
Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
Репетитор для початківців
Граматика
5-6-й класи

Деталі про досвід викладання:

Підбираю методику викладання кожному учневі індивідуально. Заняття будуть поєднувати різні типи вивчення англійської мови.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Люблю працювати з дітьми, кожному індивідуально підбираю ефективні методи навчання. Плануючи заняття, обов’язково враховую інтереси учня та його цілі. Допоможу зі шкільною програмою та й загалом покращити рівень мови. Допоможу полюбити англійську. Зі свого боку я максимально постараюсь допомогти учневі у вивченні англійської, але і з його боку чекатиму відповідального ставлення та бажання удосконалюватися.

Освіта:
Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка (ТНПУ), студент, 2024
Вік:
18-25
Досвід:
більше 2 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Вікторія Д. id: 147608

Вікторія Д.

Вивчаю англійську протягом 5 років, також вивчаю німецьку мову. Стараюся цікавими способами донести інформацію до учнів, роблю все для того, щоб англійська давалася легко. Маю досвід роботи з різними віковими категоріями

5
200грн/год
Ілона Н. id: 97341

Ілона Н.

Репетитор з англійської та української мов, заохочую до навчання та з радістю ділюсь своїми знаннями!

5
200грн/год
Ольга Л. id: 178480

Ольга Л.

Я здобуваю вищу освіту за спеціальністю Середня освіта: Англійська мова. Маю сертифікат української школи Green Forest, який підтверджує мій рівень володіння мовою Upper Intermediate (B2). В загальному, люблю працювати з дітьми та використовую різноманітні інтерактивні ігри для їхнього легшого сприймання та засвоєння матеріалу.

150грн/год
Софія Я. id: 171730

Софія Я.

Вітаю! Я студентка ЛНУ ім. І. Франка, філологічного факультету, що захоплюється мовами та не зупиняється лише на англійській. Допоможу вашій дитині із вивченням, домашнім завданням, навчу любити мову та сприймати її набагато легше.

170грн/год
Валентин П. id: 173187

Валентин П.

Привіт! Я вільно спілкуюсь англійською з носіями мови, легко виражаю свої емоції, доношу інформацію, не боюсь забути слова, адже можу замінити їх дефініціями, користуюсь сленгом і впевнено користуюсь граматичними конструкціями - і цьому я навчу і тебе.

200грн/год