Репетитор - Андріана М. id: 108915

Андріана М.

200 грн/год
200 грн/год

Доступно пояснюю матеріал,навчаю розуміти предмет,а не лише завчати.Чудово розумію,як важко буває засвоїти матеріал,пояснюю,доки учень не вловить суть

Андріана М. 5.0(відгуків: 1)

Доступно пояснюю матеріал,навчаю розуміти предмет,а не лише завчати.Чудово розумію,як важко буває засвоїти матеріал,пояснюю,доки учень не вловить суть

Предмети

Українська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

+українська література

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Львів, Шевченківський, проспект Чорновола, Чорновола 63
Онлайн:
Так

Про себе:

Успішно навчаюся в Національному університеті "Львівська Політехніка"на спеціальності"Міжнародні економічні відносини", закінчила навчання в Львівському економічному ліцеї із золотою медаллю,склала ЗНО на високі бали (сертифікат додано),з 5 по 11 клас брала участь в олімпіадах з української мови та літератури й займала призові місця(грамоти прикріплено).Доступно пояснюю матеріал,навчаю розуміти предмет,а не лише завчати.Чудово розумію,як важко буває засвоїти матеріал,тому пояснюю,доки учень не вловить суть.

Освіта:
Національний університет «Львівська політехніка» (НУ «ЛП»), студент, 2024
Вік:
18-25
Досвід:
більше 2 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Ольга

5+

16.10.2021

Українська мова, 5-6-й класи

5+

Пані Андріана - чудовий вчитель, дитина відвідує заняття з задоволенням, оцінки в школі значно покращилися. Дякую!... більше»

Схожі анкети

Юстина Ш. id: 170138

Юстина Ш.

Професійно й доступно готую учнів 9,10 ,11 класів до вступу до ВНЗ. Старший викладач вищої категорії. Люблю дітей. Знаю свою роботу. Запрошую всіх охочих до навчання!

5
200грн/год
Оксана С. id: 35101

Оксана С.

Репетитор для дітей молодшого шкільного віку, підготовка дітей до школи

5
220грн/год
Діана А. id: 100426

Діана А.

Легко знаходжу спільну мову з дітьми різного віку та доступно пояснюю матеріал.

5
200грн/год
Мар'яна Б. id: 173526

Мар'яна Б.

пропоную свої послуги як репетитор з підготовки до школи, математики та англійської мов . Я маю досвід роботи з дітьми різного віку та можу допомогти у засвоєнні основних понять і вмінь.

200грн/год
Надія Х. id: 70246

Надія Х.

Учити потрібно так, щоб дитині подобалось ♥️

5
250грн/год