Репетитор - Аліна С. id: 109474

Аліна С.

120 грн/год
120 грн/год

Практикуючий молодий вчитель української мови та літератури, англійської мови. Проводжу заняття для дорослих і дітей з різним рівнем знань.

Аліна С.

Практикуючий молодий вчитель української мови та літератури, англійської мови. Проводжу заняття для дорослих і дітей з різним рівнем знань.

Предмети

Українська мова

Англійська мова

Рівні викладання

7-9-й класи
Підготовка до ЗНО
Підготовка до ДПА (9 клас)
Молодші класи 1-4
10-11-й класи
Розмовна мова
Рівень C1-C2
Граматика
Рівень А1-А2
Рівень B1-B2
Для іноземців
5-6-й класи

Рівні викладання

Підготовка до школи
Молодші класи 1-4
Репетитор для дітей

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Харків, Салтівський (Московський), Метро академіка Павлова, Владислава Зубенко 17а
Онлайн:
Так

Про себе:

Досвід роботи більше 3 років. Вища педагогічна освіта в Харківському національному університеті ім. Г.С. Сковороди, бакалавр -
спеціальність - філологія (українська мова та література), спеціалізація - англійська мова, магістр - спеціальність - філологія, українська мова як іноземна, спеціалізація - англійська мова для поглибленого вивчення, бізнес англійська. Працюю зі школярами, дорослими, іноземцями, англійська / українська мови. Доступно і грамотно пояснюю матеріал. Навчання в спокійній і добродушною обстановці.

Освіта:
Харківський національний педагогічний університет ім. Сковороди (ХНПУ), магістр, 2021
Вік:
18-25
Досвід:
більше 3 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Віра У. id: 159339

Віра У.

Я вивчаю англійську понад 4 років, розвинута в різних її сферах, гарно викладаю, маю рівень B2. Я маю власні методики й підхід до кожного учня, була б не проти попрацювати з новими людьми.

120грн/год
Анатолій Ф. id: 90869

Анатолій Ф.

Поетапне вивчення англійської мови, допоможу всім знайти спільну мову з англійською. Викладаю англійську мову для дітей від 6 років і дорослих.

5
150грн/год
Ян К. id: 101139

Ян К.

Постійно підтримую та покращую рівень знання мови. Легко знаходжу спільну мову з учнями будь-якого віку. Мав досвід роботи з більш ніж 50 учнями за 2 роки роботи. Маю багато позитивних відгуків та індивідуальний підхід до кожного студента

5
120грн/год
Назакат М. id: 88445

Назакат М.

Відкрита і миролюбна до дітей. Є викладачем в приватній школі. Проводжу групові заняття.

150грн/год
Данило Ш. id: 65165

Данило Ш.

Репетитор англійської мови для початківців, дітей та підлітків.

120грн/год

Переглянуті репетитори

Маркіян М.

- Найкращий репетитор України 2020-2024 років за версією Букі (понад 100,000 репетиторів); - понад 15 років викладання англійської мови в Україні та ОАЕ; - Кандидат філологічних наук з германських мов.

1500 грн/год

Всі переглянуті репетитори