Репетитор - Леся Д. id: 110197

Леся Д.

150 грн/год
150 грн/год

Старший вчитель вищої категорії, понад 26 років досвіду роботи викладання предметів початкових класів.

Леся Д.

Старший вчитель вищої категорії, понад 26 років досвіду роботи викладання предметів початкових класів.

Предмети

Математика

Українська мова

Молодші класи

Рівні викладання

Рівні викладання

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Галич, Крилос, вул. Франка 200
Онлайн:
Так

Про себе:

Доброго дня! Мене звати Леся. Я чинний старший вчитель вищої категорії в Комарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів за напрямком початкові класи. За моїми плечами більш ніж 26 років досвіду роботи вчителем та 5 випусків, загальною чисельністю понад 100 школярів. Двічі учасниця всеукраїнського конкурсу "Учитель року". Керівник ради вчителів початкових класів.

Основа моєї методології навчання - гра. Мій досвід показує, що даний метод найкращим чином здатен захопити увагу учня, сфокусувати її на навчальному матеріалі та забезпечити максимальне засвоєння знань. У грі, дитина не тільки краще сприймає будь-яку інформацію, а й набагато чіткіше її розуміє, а це, своєю чергою, веде до формування потужної бази, яка зберігатиметься в довгостроковій перспективі. Саме тому, моя ціль - подати матеріал дитині таким чином, щоб вона його зрозуміла, а не запам'ятала. Тільки так інформація, яка необхідна для подальшого навчання зможе відкластися у голові дитини на все життя.

Мої учні є учасниками та призерами щорічних олімпіад, володіють відмінними знаннями, які підтверджуються відзнаками та високими оцінками під час проходження ДПА. Я завжди шукаю індивідуальний підхід до кожної дитини, намагаюся виходити за рамки звичайного навчального процесу та матеріалів, які вимагає Міністерство освіти та науки, щоб забезпечити учня актуальними знаннями, які він чи вона зможе використовувати у повсякденному житті.

Працюю офлайн та онлайн. Офлайнові заняття проводжу виключно у себе. Здатна забезпечити всі необхідні для навчання матеріали та інформацію. Буду рада бачити ваших діток та працювати з ними для досягнення нових висот!

Освіта:
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (ПНУ), спеціаліст, 1995
Вік:
36-45
Досвід:
більше 20 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Надія П. id: 92602

Надія П.

Захоплююся дітьми і хочу виховувати в них любов до навчання, повагу до старших та розкрити усі їхні таланти!

120грн/год