Репетитор - Віра Р. id: 112135

Віра Р.

450 грн/год
450 грн/год

Позитивна людина, яка прагне самовдосконалення та найкращих результатів. Постійно підвищую рівень кваліфікації. Маю багато хоббі.

Віра Р.

Позитивна людина, яка прагне самовдосконалення та найкращих результатів. Постійно підвищую рівень кваліфікації. Маю багато хоббі.

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО
Підготовка до ДПА (9 клас)
Молодші класи 1-4
10-11-й класи
Репетитор для дітей
Розмовна мова
Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
Рівень B1-B2 (Intermediate)
Репетитор для початківців
Граматика

Деталі про досвід викладання:

Викладання - моє покликання. Люблю англійську мову та допомагаю учням зрозуміти та полюбити її також. Перетворюю складне на легке.

Про себе: I live in London so can only have online lessons.

Education Маю вищу педагогічну освіту, диплом філолога, диплом Oxford university press, а також сертифікат MGI international проходження практики англійської мови з американцями.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Маю вищу педагогічну освіту, диплом філолога, диплом Oxford university press, а також сертифікат MGI international проходження практики англійської мови з американцями.
Мої учні отримують високі бали на ЗНО, батьки приводять братиків і сестричок, що свідчить про високу якість освіти та цікавий процес навчання.

Працюю з дорослими. Підбираю книги з цікавими сучасними темами.

Освіта:
Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова (НПУ), , 2010
Вік:
26-35
Досвід:
більше 10 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Аліна Х. id: 136897

Аліна Х.

Я знаю, що кожна людина має унікальні потреби та стиль вивчення, тому я створюю атмосферу, в якій ти будеш почувати себе комфортно та з легкістю сприймати нову інформацію. Індивідуальний підхід до кожного учня - запорука успіху.

5
500грн/год
Анна Ч. id: 61440

Анна Ч.

English and mathematics tutor.

5
500грн/год
Дар'я Б. id: 183471

Дар'я Б.

Привіт! Я – дівчина, яка обожнює відкривати різні грані цього світу та готова до нових вражень. Моє життя сповнене різноманітними хобі: від кулінарії та малювання до читання та активних видів спорту. Я насолоджуюсь вивченням іноземних мов і знайомством з різними культурами. Моє життя – це пошук натхнення та краси у всьому, що мене оточує.

450грн/год
Наталія Б. id: 46840

Наталія Б.

Репетитор з англійської мови, математики, української мови.

4.9
500грн/год
Тимофій М. id: 108465

Тимофій М.

Спокійно і легко знаходжу контакт з учнями, займався підготовкою знайомого до ДПА. Навчу мислити нестандартно, що значно полегшує розв'язок завдань

400грн/год