Слава Україні! Героям слава!

Підтримка армії »
Репетитор - Катерина Б. id:113402

Катерина Б.

200 грн/год

Катерина Б.

«Моє головне прагнення - робити заняття не лише ефективними, але й в першу чергу бажаними.»

Предмети

Англійська мова

Китайська мова

Рівні викладання:

Деталі про досвід викладання:

Я не наслідую конкретного методу, але надаю перевагу комбінованому і розмовному. На заняттях ми лише опираємось на посібник, а не слідуємо виключно йому. Моя подача заняття включає підготовку презентації (павер пойнт) в цілях візуалізації, інтерактивних ігор та завдань аби воно не було одноманітним, додаткових матеріалів для відпрацювання вивченого, відео та аудіо задля занурення в англомовне середовище. З часом можу залучати носіїв мови задля практики.

Рівні викладання:

Деталі про досвід викладання:

Для занять з дітьми використовується підручник Весела китайська мова. Для дорослих матеріали підбираються індивідуально залежно від цілей вивчення. Я не наслідую конкретного методу, але надаю перевагу комбінованому і розмовному. На заняттях ми лише опираємось на підручник, а не слідуємо виключно йому. Моя подача заняття включає підготовку презентації (павер пойнт) в цілях візуалізації, інтерактивних ігор та завдань аби воно не було одноманітним, додаткових матеріалів для відпрацювання вивченого,

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

Тернопіль

Онлайн:

так

Про себе

Досвід навчання за кордоном, а саме в Сполучених штатах Америки та в Китаї, дали мені змогу ознайомитися з різними підходами до навчання і розвинути свій власний. Завдяки моїй толерантності, широкому кругозору і доброзичливісті я завжди здобуваю прихильність людей із будь-якою культурною спадщиною, гендерною ідентифікацією та віковою категорією.

Я завжди прикладаю багато зусиль до створення власних занять, роблю їх максимально інтерактивними і всеохоплюючими. Я не наслудію якусь конкретну методику і не вважаю це за потрібне. На моїх заняттях ми зі студентами вивчаємо не лише мову, ми занурюємось в нову культуру, слідкуємо за сучасними тенденціями, пізнаємо мову через різні аспекти життя, розвиваємо себе як багатогранних особистостей.

Для мене кожен учень - це індивідуум, і пізнавати їх - моя найбільша втіха.

Освіта:

Чжецзянський університет, магістр

Вік:

26-35

Досвід:

більше 5 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Субота

Є вільний час

Неділя
- вільний час для занять