Репетитор - Дар'я Н. id: 114029

Дар'я Н.

150 грн/год
150 грн/год

Вітаю! Мене звати Дар’я. Я викладаю загальну англійську для учнів 5-9 класу. Навчаюсь в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка (спеціальність - українська мова і література та англійська мова).

Дар'я Н.

Вітаю! Мене звати Дар’я. Я викладаю загальну англійську для учнів 5-9 класу. Навчаюсь в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка (спеціальність - українська мова і література та англійська мова).

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання

7-9-й класи
5-6-й класи

Деталі про досвід викладання:

Атмосфера на уроці завжди дружня, насамперед я намагаюсь зацікавити та змотивувати учнів до вивчення англійської мови і подати матеріал максимально цікаво й інтерактивно, використовуючи при цьому автентичні ресурси, ігри, сучасні додатки та сайти для результативнішого вивчення. Враховую актуальність тем, ваш вік, рівень та прогалини при підбиранні матеріалу до уроку, ставлю чітку ціль для кожного заняття, лексику та граматику витягую з реального контексту.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Упродовж року працювала в мовній школі, де мала досвід роботи з учнями різної вікової категорії та отримала можливість перенести набуті теоретичні знання на практиці. Безперечно, я постійно підвищую свій рівень знань з англійської. Також у моєму багажу є чимало пройдених курсів та вебінарів зі сертифікатами з методики викладання, організації занять, співпраці зі студентами, планування ефективних та цікавих уроків. Перед початком співпраці ми обговоримо ваші запити, протестуємо поточний рівень знань та оберемо зручний для Вас формат навчання та відповідний план, який буде сформований індивідуально під Ваші потреби. Викладаю онлайн на платформах Zoom, Skype, Google Meet.

Освіта:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ), студент, 2024
Вік:
18-25
Досвід:
більше 1 року

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Блоги користувача

Ця стаття точно буде корисною для кожного викладача, який хоче збільшити дохід, адже в ній я вказала 4 найважливіші причини почати вести блог у соціальній мережі, які допоможуть вийти на новий рівень

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Марина О. id: 53796

Марина О.

Репетитор з англійської мови, викладаю діткам віком 5-15 років.

150грн/год
Влад К. id: 183141

Влад К.

Привіт. Мене звати Владислав. Я студент 2 курсу Американського університету у м. Києві. Головний корпус знаходиться у США у штаті Арізона. Все навчання на англійській мові, викладачі носії мови. До університету я навчався у школі Study Academy та здобув C1 рівень англійської.З радістю допоможу тобі з вивченням англійської мови.

180грн/год
Ольга Т. id: 164308

Ольга Т.

Усім привіт! Мене звати Оля та я шукаю амбітних учнів, з якими я зможу поділитися своїми знаннями та допомогти у вивченні англійської мови.

180грн/год
Анастасія Г. id: 78758

Анастасія Г.

Студентка КНУ факультету англ.філологіі і переклада. Дуже старанно і відповідально підходжу до роботи. Працюю на результат. Перше заняття 50 гривень

150грн/год
Юлія Т. id: 88106

Юлія Т.

Мене звуть Юлія, я займаюся викладанням англійської мови. Переважно за краще працювати зі школярами, але можу допомогти і дорослим новачкам.

150грн/год

Переглянуті репетитори

Ігор І.

Тимчасово не викладаю

500 грн/год

Всі переглянуті репетитори