Репетитор - Маріанна З. id: 115201

Маріанна З.

250 грн/год
250 грн/год

Освіта: Університет Марії Складовської в Любліні. Польща Володію такими іноземними мовами: Англійська B2-С1 Польська B2-C1 Вивчаю Французьку, Іспанську

Маріанна З. 5.0(відгуків: 1)

Освіта: Університет Марії Складовської в Любліні. Польща Володію такими іноземними мовами: Англійська B2-С1 Польська B2-C1 Вивчаю Французьку, Іспанську

Предмети

Англійська мова

Польська мова

Місця занять

В учня:

Тернопіль:

Центр, Старий парк, Східний, Оболоня, Дружба, Канада, Ювілейний, Молодіжний, Аляска, Бам, Тинда, Мікрорайон №6, Новий світ, Кутківці, Пронятин

У викладача:
Тернопіль, Дружба, Лучаківського
Онлайн:
Так

Про себе:

Допоможу з вивченням іноземної мови ( Англійська, Польська )

Репетитор для дошкільнят, дітей молодших класів
Легко знаходжу підхід до діток, моє головне прагнення - зацікавити учня у вивченні мови.

Орієнтуюсь на результат, креативний підхід до навчання, цікаві заняття.

Працюємо над говорінням, читанням, слуханням, граматикою

Освіта:
Польща UMCS, бакалавр, 2022
Вік:
18-25
Досвід:
більше 1 року

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Надія

5+

20.09.2023

Польська мова, Репетитор для початківців

5+

Марʼяна має чудовий підхід до навчання. Вміло пояснює, з наведенням конкретних прикладів. Дочка дуже задоволена навчанням!... більше»

Схожі анкети

Валентин П. id: 173187

Валентин П.

Привіт! Я вільно спілкуюсь англійською з носіями мови, легко виражаю свої емоції, доношу інформацію, не боюсь забути слова, адже можу замінити їх дефініціями, користуюсь сленгом і впевнено користуюсь граматичними конструкціями - і цьому я навчу і тебе.

200грн/год
Софія Я. id: 171730

Софія Я.

Вітаю! Я студентка ЛНУ ім. І. Франка, філологічного факультету, що захоплюється мовами та не зупиняється лише на англійській. Допоможу вашій дитині із вивченням, домашнім завданням, навчу любити мову та сприймати її набагато легше.

200грн/год
Мар‘яна Я. id: 116830

Мар‘яна Я.

Філолог. Навчу любити мову, практикувати та вдосконалювати її. Граматика, фонетика, лексика та ін. - доступно і просто. Чекаю саме на тебе!

250грн/год
Ольга К. id: 70159

Ольга К.

Репетитор з англійської та німецької мови.

5
200грн/год
Тетяна Л. id: 54612

Тетяна Л.

Вивчення розмовної польської мови з нуля, або ж вдосконалення слабких сторін в знаннях мови. Адаптація навчання до потреб, можливостей учня. Доступна граматика і максимум практичних занять.

5
200грн/год