Репетитор - Софія Д. id: 116430

Софія Д.

120 грн/год
120 грн/год

Студенка ВНУ, 18 років.

Софія Д.

Студенка ВНУ, 18 років.

Предмети

Математика

Рівні викладання

7-9-й класи
Молодші класи 1-4
5-6-й класи

Місця занять

В учня:

Луцьк:

Центр, Старе місто, Завокзальний, Гуща, Липини, Теремно, Привокзальний, 40 район, 33 район

У викладача:
Луцьк, 40 район, Конякіна 14-а
Онлайн:
Так

Про себе:

Навчаюсь на спеціальності 125 Кібербезпека, на математично-інформатичному факультеті. Енергійна та працелюбна. Люблю діток та працювати з ними, завжди знахожу спільну мову та розуміння. Пояснювала цей предмет ще зі школи, своїм однокласникам та меншим класам.

Освіта:
Волинський Національний Університет імені Лесі Українки, студент,
Вік:
18-25
Досвід:
більше 1 року

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Тетяна С. id: 122542

Тетяна С.

Навчання читанню, просте та легке пояснення матеріалу з курсу Молодшої школи, Виконання Домашніх та всесторонній розвиток дитини.

5
150грн/год
Анна П. id: 183208

Анна П.

Мене звати Анна, я є студенткою третього курсу спеціальності математика Волинського національного університету ім. Л. Українки. Готова запевнити, що саме я зможу вам допомогти. Будучи студентом я чудово розумію учнів і проблеми, з якими вони стикаються, проте завіряю, що після занять ви бачитиме позитивний результат та найголовніше бажання вчитися.

150грн/год
Дмитро Д. id: 183205

Дмитро Д.

Привіт! Мене звуть Дорош Дмитро, я студент 3-го курсу Волинського національного університету імені Лесі Українки. Пропоную індивідуальні заняття з математики для дітей шкільного віку.

150грн/год
Валерія Д. id: 159536

Валерія Д.

Я дуже люблю працювати з дітками. Маю хороші навички та знання математики та англійської мови. За усіма деталями телефонуйте.

120грн/год
Павло М. id: 132247

Павло М.

Отримайте зрозумілі пояснення, інтерактивні уроки та персоналізований підхід, щоб з легкістю освоїти складні математичні концепції. Забудьте про нудні уроки – разом ми зробимо математику захоплюючою та зацікавленою пригодою!

150грн/год

Переглянуті репетитори

Олег О.

140 грн/год

Всі переглянуті репетитори