Репетитор - Наталія К. id:11808

«Викладала у Вінницькому медичному університеті, в Вінницькому торговельно-економічному та на курсах англійської мови школи " Flash".»

150 грн/год

Наталія К.

id: 11808

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Рівні викладання

10 - 11 класи 7 - 9 класи 5 - 6 класи Молодші класи 1-4 Репетитор для дітей Розмовна мова Репетитор для початківців Граматика Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary) Рівень B1-B2 (Intermediate)

Про себе

Репетиторством займаюсь 9 років. Середню освіту отримала в гуманітарній школі-гімназії з поглибленим вивченням іноземних мов №1 ім. М.І. Пирогова. У 2011 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського. Навчалася на факультеті іноземних мов, вивчала англійську і німецьку мови. Маю досвід роботи викладача в навчальних закладах міста: у Вінницькому медичному університеті, в Вінницькому торговельно-економічному та на курсах англійської мови школи " Flash". Відвідувала курси американських волонтерів, постійно беру участь у семінарах з англомовними спікерами від Linguist, Express Publishing/ Cambridge. Навчалась на курсах за програмами "ESL", "Навички спілкування", "Як жити і працювати з дітьми". Регулярно відвідую семінари та конференції для викладачів англійської з лекторами з Америки і Великобританії, сертифікати представлені у фото.
Заняття з німецької мови проводжу для початківців.

Відгуки клієнтів

Англійська мова, TOEFL, IELTS

Наталія Віталіївна - професіонал своєї справи. Задоволений заняттями та викладанням.

Англійська мова, 7 - 9 класи

Наталія Віталіївна хороший викладач. Швидко знайшла спільну мову з дочкою, є подає матеріал. Я бачу успіхи. Дитині подобається, а для мене це головне.

Англійська мова, Молодші класи 1-4

Наталія Віталіївна дуже підійшла, гарно пояснює важкі теми, задоволена!

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Репетитор Наталія Віталіївна дуже хороша. Мені потрібна була допомога, щоб підготуватись до співбесіди на роботу. Викладач допомогла мені рухатися саме в цьому русі, за що я їй дуже вдячна. Ставлю оцінку 5+.

Англійська мова, 7 - 9 класи

Наталія Віталіївна нам сподобалась, вона працювала з учнем основної школи за шкільною програмою. Заняття проходили цікаво, результативно. Репетитора оцінюємо високо, рекомендуємо іншим потенційним учням! Дякуєм компанії за підбір педагога.

Англійська мова, 7 - 9 класи

Наталія Віталіївна чудовий викладач, добре володіє англійською мовою. Займалась я по годині на тиждень, але за цей час ми встигали пройти багато матеріалу. Заняття були продуктивними і цікавими, загалом сподобалась манера подачі матеріалу.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Схожі анкети Вінниця

Каріна Г.

Є бажання вивчати англійську цікаво та пізнавально? Завітайте до мене! Підберемо курс англійської відповідно Вашим знанням та цілям.

150грн/год

Єва П.

Вільно володію мовами. Навчу вільно говорити і використовувати свої знання в реальних ситуаціях!

150грн/год

Мирослава Ч.

Репетитор з англійської мови. Готую дітей та дорослих.

5
150грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Наталія К. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Вінниця і проводить заняття з таких предметів:

 1. Англійська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Молодші класи 1-4
 • Репетитор для дітей
 • Розмовна мова
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
Заняття проводяться в учня, по скайпу, вартість уроку – 150 грн/год.