Репетитор - Надія П. id: 119912

Надія П.

250 грн/год
250 грн/год

Викладаю українську та російську мови для діток дошкільного віку та молодших класів. Проводжу заняття з німецької мови для молодших та 5-6 класів.

Надія П.

Викладаю українську та російську мови для діток дошкільного віку та молодших класів. Проводжу заняття з німецької мови для молодших та 5-6 класів.

Предмети

Українська мова

Німецька мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Маю надійну методику викладання, яка полягає на простому правилі: слухай та повторюй. Складаю індивідуальний план для кожного учня, знаходимо слабкі сторони та прогалини у знаннях та вирішуємо їх разом за допомогою, насамперед, практики. Серед моїх учнів є переможці на обласних та всеукраїнських шкільних олімпіадах з українською та російської мов.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Викладала німецьку мову у загальноосвітніх школах для 5-8 класів. Використовую для викладання німецької мови новітні та ефективні друковані джерела. Методика викладання полягає, насамперед, на лексиці, вивчення нових слів та уміння їх використовувати у розмові та на письмі- запорука та основа мого викладання. Граматиці приділяємо не менш важливу увагу на практиці.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Маю досвід викладання російської мови більше 20 років. Працювала і викладала російську мову у загальноосвітніх школах. Маю надійну методику викладання, яка полягає на простому правилі: слухай та повторюй. Складаю індивідуальний план для кожного учня, знаходимо слабкі сторони та прогалини у знаннях та вирішуємо їх разом за допомогою, насамперед, практики. Серед моїх учнів є переможці на обласних та всеукраїнських шкільних олімпіадах з українською та російської мов.

Місця занять

В учня:

Горішні Плавні

У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Маю сорокарічний досвід роботи у навчальних закладах різних ступенів та різних напрямків. Закінчила Горлівський інститут іноземних мов у 1978 році з відзнакою. Викладаю українську та російську мови для діток дошкільного віку та молодших класів. Додатково проводжу заняття з німецької мови для діток дошкільного віку, молодших класів та 5-6 класів. Працювала також викладачем у технікумі міста Горішні Плавні. З 2015 року проводжу заняття для діток з особливими потребами. Серед моїх учнів є переможці на обласних та всеукраїнських шкільних олімпіадах з українською та російської мов. У даний час перебуваю на пенсії.

Освіта:
Горлівський інститут іноземних мов Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет», аспірант, 1978
Вік:
50+
Досвід:
більше 20 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети