Репетитор - Євгенія З. id: 123227

Євгенія З.

600 грн/год
600 грн/год

Працюю в методі аналітична психологія.

Євгенія З.

Працюю в методі аналітична психологія.

Предмети

Психолог (практик-терапевт)

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Працюю з запитами – самотність, втрати, складнощі в міжособистісних стосунках, криза, відчуття порожнечі життя, самооцінка, тривожність, сексуальність, пошук власних сенсів.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Освіту психолога я отримала на факультеті перепідготовки фахівців НПУ ім. Драгоманова, спеціальність Психологія (2014 - 2016).
Завершила лекційно-практичний, супервізійний курс «Аналітична психологія та основи сучасного психоаналізу» (Міжнародна асоціація аналітичної психології, 2017 - 2020), що поглибило мої знання в методі аналітична психологія.
Приймаю участь у міжнародних конференціях та семінарах.
Практикую під супервізією сертифікованого юнгіанського аналітика.
Проходжу аналіз, що є як частиною психоаналітичної освіти, так і важливим досвідом осмислення власного життєвого шляху.

Освіта:
Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова (НПУ), спеціаліст, 2016
Вік:
Досвід:
більше 3 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Альона Г. id: 181146

Альона Г.

Вітаю! Я - Альона, психолог, що орієнтується на потреби клієнта. І я впевнена, що у великому відсотку випадків, практично будь-яку ситуацію, можна виправити, змінити чи розвинути так, щоб відчувати себе краще.

800грн/год
Юлія Ю. id: 100589

Юлія Ю.

Ділюся знаннями та отримую нові.

600грн/год
Юрій А. id: 125457

Юрій А.

Сесія зі мною це безпечне місце, де ви будете почуті та зрозумілі. Де ви отримаєте належну підтримку та методи роботи з вашими станами та труднощами. Індивідуальний підхід, вивчаю матеріали та записи з кожної сесії та готуюся до кожної зустрічі, проживу з Вами найсумніші та найяскравіші моменти вашого життя. Я можу бути просто другом:)

500грн/год
Аліна П. id: 160701

Аліна П.

Психолог - консультант (дитяча психологія, міжособистісні стосунки, життєві кризи) Досвід роботи дитячим психологом в державних та приватних установах. Робота в центрі допомоги жінкам, які постраждали від насилля та робота з внутрішньо переміщеними особами.

500грн/год
Ганна С. id: 169710

Ганна С.

Вітаю! Закінчила КПУ у 2017 році, до війни 5 років мала свій кабінет по розвитку мовлення дітей. Проводила зайняття по вивченню англійської мови, розвиток мовлення та психологічні консультації для батьків та дітей. По досвіду роботи винайшла для себе ігровий спосіб навчання, якій заохочує діток до розвитку і сприяє нормалізації тревожности у дітей.

600грн/год