Репетитор - Яна Є. id: 170567

Яна Є.

500 грн/год
500 грн/год

Дипломований фітнес-тренер. Особистий досвід тренувань 16 років. Викладаю пілатес та різні його напрямки, стречинг, йога для початківців, Barre, Body Ballet. Тренування спрямовані на розвиток стрункого, сильного та гнучного тіла. Дуже уважно ставлюся до потреб клієнта. Після 4-6 занять складемо індивідуальну програму тренувань.

Яна Є. 5.0(відгуків: 1)

Дипломований фітнес-тренер. Особистий досвід тренувань 16 років. Викладаю пілатес та різні його напрямки, стречинг, йога для початківців, Barre, Body Ballet. Тренування спрямовані на розвиток стрункого, сильного та гнучного тіла. Дуже уважно ставлюся до потреб клієнта. Після 4-6 занять складемо індивідуальну програму тренувань.

Предмети

Фітнес тренер

Інструктор йоги

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Пілатес та різні його напрямки (matwork, mix, stretch, power), каланетика, йога для початківців.
Barre - поєднання балету, пілатесу та фітнесу.
Body Ballet для початківців - поєднання основ класичного балету з фітнесом.
Кардіо, аеробіка, аеробно-силові, функціональні, інтервальні, Foam roller, суглобова гімнастика

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Мене звати Яна, і мені 30 років. Працювала в IT програмістом понад 6 років, але прийшла до розуміння, що моє покликання це допомагати людям покращити їх фізичну форму та самопочуття.

Протягом усього свого життя я займалася спортом в різних напрямках: від аеробіки до силових тренувань, від різних видів танців до розслаблюючих практик, таких як стретчінг, пілатес, йога та калланетика. Наразі я викладаю як фітнес-тренер, вчуся на психолога та освоюю гештальт-терапію. Також проходжу курси реабілітолога та нутриціолога.

Мої тренування спрямовані на досягнення найкращих результатів для моїх клієнтів.
Мій підхід до тренувань базується на індивідуальному підході до кожного клієнта. Кожна людина унікальна, і саме тому я стараюся розробити програму, яка враховує Ваші особисті цілі, фізичний стан і потреби. Починаючи з першого дня, ми разом визначаємо конкретні цілі, і я допомагаю створити план дій для досягнення цих цілей.

Моя програма тренувань включає в себе різноманітні види фізичної активності, такі як силові тренування, аеробіка, функціональний тренінг та розтяжка. Ми також обговорюємо питання харчування та здорового способу життя, оскільки правильне харчування важливе для досягнення оптимальних результатів.

У процесі тренувань я надаю не тільки фізичну підтримку, але і психологічну мотивацію. Мої клієнти знають, що можуть розраховувати на мене, щоб подолати будь-які труднощі та тривоги, які виникають під час тренувань.

При поданні заявки прошу вказати мету, напрямок та кількість занять на тиждень.

Також веду сторінку в Instagram, TikTok, маю канал в Youtube та активно набираю клієнтів. Тож приєднуйся, і ми весело і з користю проведемо час ;)

Освіта:
Національний університет кораблебудування ім. Макарова (НУК), спеціаліст, 2015
Вік:
26-35
Досвід:
більше 2 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Оголошення викладача

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Юлія

5+

27.12.2023

Фітнес тренер, Базовий рівень

5+

Яна - чуйна, професійна, уважна, тактовна, доброзичлива, крута тренерка. Є індивідуальний підхід, гнучкість у виборі вправ і графіку. Об'єм теоретичних знань і практичних вмінь Яни вражає. ... більше»

Схожі анкети

Анна П. id: 173425

Анна П.

Мені 25років. Тренуюсь карате від 6років.Живу 7років в Польщі.Працюю тренером українських дітей з карате,також проводжу індивідуальні тренування з фітнесу та йоги також масажистом .Дуже люблю свою роботу.Сердечно запрошую на онлайн тренування обіцяю буде спекотно і цікаво.

500грн/год
Валерія С. id: 141772

Валерія С.

Мене звати Валерія! Я персональний фітнес тренер. У таких напрямках: Stretching, Barre.

500грн/год
Галина В. id: 172339

Галина В.

Вдовина Галина Борисівна Освіта: ХДАФК Харківська Державна Академія фізичної культури. Спеціальність: інструктор з фітнесу. Додаткова освіта: Сертифікований інструктор з Pilates. Навчальні семінари та майстер-класи при Ішвара йога центр (основи йоги, здорова спина, пранаяма дихальні практики).

500грн/год
Діана Н. id: 84798

Діана Н.

Тренер з художньої гімнастики та стретчінгу. Маю відзнаку Майстра спорту України з художньої гімнастики.

450грн/год
Андрій У. id: 139545

Андрій У.

Я дипломований спеціаліст у сфері спорту, кандидат в Майстер спорту з пауерліфтингу(lPF),в даний момент часу займаюсь бодібілдінгом

500грн/год