Слава Україні! Героям слава!

Підтримка армії »
Репетитор - Поліна К. id:125759

Перевірений репетитор

Поліна К.

200 грн/год

Поліна К.

«Поліна, 18 років, навчаюся на викладача. Цікавлюся читанням та постійно розвиваюся. Обожнюю дітей. Наразі мешкаю в Німеччині»

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Перевірений репетитор

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Предмети

Німецька мова

Рівні викладання:

Деталі про досвід викладання:

Досвід роботи - 2 роки + наразі мешкаю в Німеччині Працюю винятково за новітніми освітніми технологіями, які в свій час є дуже ефективними та цікавими. Користуюся закордонними книжками та посібниками, інтерактивними іграми та іншими матеріалами. Усе задля того, щоб ваші діти змогли вільно володіти цією мовою та почали ще змалечку мислити німецькою (якщо дітки ще маленькі).

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Досвід роботи - 2 роки. Викладаю англійську та німецьку індивідуально та в групах на мовних курсах. Працюю з дітьми від 5 до 15 років. Використовую на заняттях виключно матеріали зарубіжних видань (Oxford University Press, Pearson, Express Publishing, Hueber). Кожне наше заняття - це поєднання усіх необхідних навичок: Speaking, Listening, Reading, Grammar та Vocabulary. Заняття проводжу мовою, яку вивчаємо, щоб діти подолали мовний бар’єр та сміливо використовували іноземну мовну у різних ситуаціях (під час наших заняття, у школі та у повсякденному житті).

Освіта:

Харківський національний педагогічний університет ім. Сковороди (ХНПУ), студент

Вік:

18-25

Досвід:

більше 2 років

відгуки

2 відгуків про Поліна К.

5/5

5+

2

5

0

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Тетяна

5+

10.01.2022

Німецька мова, Підготовка до школи

5+

Поліна прекрасний викладач. Моя дитина (6 років) в захваті від уроків. Година проходить швидко, бо все відбувається в позитивній, ігровій формі. Результат помітно одразу, вивчили багато нової лексики, з 3го уроку дитина говорить реченнями. Дякуємо щиро, ми з Поліною на довго.

Олена

5+

27.12.2021

Німецька мова, 5-6-й класи

5+

Хочу залишити відгук про роботу Поліни. Наша дитина займається вже більше місяця з цим репетитором. Сказати, що ми задоволені – це нічого не сказати. Дівчина одразу порозумілася з дитиною, на заняття дочка готується із задоволенням, німецька підтягла і полюбила. У школі отримує чудові оцінки. Дуже дякую, Поліно.