Репетитор - Анна В. id: 126388

Анна В.

400 грн/год
400 грн/год

Для мене викладання німецької мови - це не просто професія, а покликання. Зможу закохати вашу дитину або вас у цю мову теж!

Анна В.

Для мене викладання німецької мови - це не просто професія, а покликання. Зможу закохати вашу дитину або вас у цю мову теж!

Предмети

Німецька мова

Рівні викладання

7-9-й класи
Підготовка до ЗНО
Підготовка до ДПА (9 клас)
Підготовка до школи
Молодші класи 1-4
10-11-й класи
Репетитор для дітей
Розмовна мова
Репетитор для початківців
Граматика
Рівень А1-А2
Рівень B1-B2
5-6-й класи
Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)

Деталі про досвід викладання:

У моєму методі викладання повʼязуються сучасні методики, які включають в себе в першу чергу аспект говоріння. По-друге, важливо вчитися сприймати мову на слух, тому аудіо і відео матеріали в ігровій формі - невідʼємна частина заняття. Грамотно писати листи та емейли - це теж частина того, що ми будемо вивчати на наших заняттях.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Закінчила один із найкращих вузів України, слідкую за новими методами викладання і завжди підбираю індивідуальну програму для кожного з учнів.

Отже, на моєму уроці завжди застосовуються різні вузуальні та аудіальні техніки. Ми не будемо просто йти по книжечці, як це роблять більшість викладачів, адже до кожного уроку я готуюсь самостійно і підбираю актуальний та цікавий матеріал, зможу знайти підхід до будь якої людини, навіть тих лінюхів які зовсім не хочуть вчитися.

Освіта:
Львівський національний університет ім. Франка (ЛНУ), магістр, 2022
Вік:
18-25
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Тетяна Р. id: 138499

Тетяна Р.

У 2021 закінчила Київський Національний університет ім. Т. Шевченка за спеціальністю "Філологія: українська мова та іноземна мова (німецька та англійська) мови"

400грн/год
Андріяна Н. id: 135996

Андріяна Н.

👩‍🏫 здобуваю освіту вчителя й перекладача з німецької умови в ЛНУ ім. І. Франка, 4 курс. 🇩🇪 Маю досвід навчання у 2 німецьких ВНЗ : Universität Regensburg, Univeristät Greifswald, в яких робила 2 семестрових обміни за програмою Erasmus + 🇩🇪 маю досвід життя німецькомовному середовищі понад 2 роки 🇩🇪 Мій рівень C1

400грн/год
Євген К. id: 179881

Євген К.

У нашій команді викладачів панує справжня пристрасть до викладання німецької мови. Ми віддані та захоплені кожним аспектом її вивчення, і ми з нетерпінням чекаємо можливості поділитися цим ентузіазмом з вами. Наша мета - не лише навчити вас німецької мови, але й зробити цей процес захопливим та заохочуючим. Будемо раді бачити вас на наших заняттях!

450грн/год
Наталія Р. id: 183219

Наталія Р.

ДОБРОГО ДНЯ. МЕНЕ ЗВАТИ НАТАЛІЯ. МЕНІ 26.БУДУ РАДА СПІВПРАЦІ САМЕ З ТОБОЮ. Навчайтеся ефективно дома. Для дорослих учнів є програми покращення комунікативних навиків англійської мови, та вивчення мови для початківців. Для учнів шкіл розроблена програма літнього інтенсиву.

350грн/год
Христина З. id: 25700

Христина З.

Репетитор з англійської та німецької з досвідом роботи понад 10 років. Також навчаю до міжнародних іспитів та ЗНО.

5
450грн/год

Переглянуті репетитори

Олександр О.

Щоб найкраще освоїти предмет, поясни його дитині. Цей підхід допоміг Річарду Фейнману здобути Нобелівську премію — він допоможе і нам.

500 грн/год

Всі переглянуті репетитори