Репетитор - Евеліна С. id: 127067

Евеліна С.

200 грн/год
200 грн/год

Мене звати Евеліна. Я — майбутній психіатр. Завдяки моїм знанням я можу знайти підхід до будь-якої людини і дати гарну пораду.

Евеліна С.

Мене звати Евеліна. Я — майбутній психіатр. Завдяки моїм знанням я можу знайти підхід до будь-якої людини і дати гарну пораду.

Предмети

Математика

Англійська мова

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Я — студентка НМУ. Викладанням займаюся два роки, маю гарне почуття гумору і можу заволікати дітей у навчання веселими методами, аби знання викликали в них лише позитивні емоції і вони чекали наше наступне заняття! Добре пояснюю матеріал і даю цікаве домашнє завдання. Нумо вчитися!

Освіта:
Національний медичний університет ім. Богомольця (НМУ), студент,
Вік:
18-25
Досвід:
більше 2 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Софія К. id: 154165

Софія К.

Студентка, навчаюся на міжнародних відносинах з поглибленим вивченням англійської та французької. Хочу донести свої новички, вміння та розуміння англійської та допомогти з вивченням мови. Моя мета - показати, що англійська - це не важко, а легко і цікаво.

200грн/год
Юлія Г. id: 150957

Юлія Г.

Студентка англійської філології, 3 курс; вже маю досвід роботи з учнями. На уроках використовую ігрові моменти, інтерактивні вправи.

5
248-358грн/год
Карина П. id: 23634

Карина П.

Kyiv National Linguistic University graduate.

5
250грн/год
Інесса К. id: 77587

Інесса К.

Досвідчений викладач для дітей і дорослих, підготую до ЗНО та міжнародних іспитів. Спеціалізуюся на підготовці до IELTS

200грн/год
Катерина П. id: 106503

Катерина П.

Стану відмінному репетитором для вас! Мене ви не будете боятися, навчання буде проходити в задоволення і в вашу користь!

4.5
250грн/год