Анна

Місто:

Ставка:

80 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Навчальний заклад:

Житомирський державний університет ім. Івана Франка

Ступінь:

Магістр

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до школи, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Базовий рівень

Місця проведення занять:


З відзнакою закінчила школу, медичний інститут та педагогічний університет. Пройшла курси англійської мови, є досвід спілкування з носіями мови.

На заняттях намагаюсь постійно змінювати діяльність учнів, щоб інформація запам'ятовувалась краще. Також використовую велику кількість наочного матеріалу.
Під час підготовки до ЗНО здійснюю контроль знань розв'язуючи з учнями тести попередніх років із обов'язковим їх поясненням.
Викладання матеріалу з хімії йде за принципом від простого до складного, з обов'язковим розв'язком задач, рівнянь, ланцюгів перетворень.
Програму для підготовки до ЗНО з біології та з хімії розробляю окремо для кожного учня, враховуючи його знання отримані раніше, швидкість запам\'ятовування, потреби. Можливе проведення занять як індивідуально, так і в міні-групі(2 людини).
На данний час набираю групу на експрес підготовку до ЗНО з біології. Протягом 2 діб, по 4 години, будуть пройдені найважливіші теми з біології, а саме молекули клітини, клітина, життеві цикли рослин та тварин, системи органів людини, задачі з біосинтезу білка, генетики та екології. ПОСПІШАЙТЕ! Кількість місць - обмежена.

Для наймолодших своїх учнів (підготовка до школи, шкільні предмети 1-4 клас) використовую різноманітні навчальні дидактичні ігри. Після закінчення "курсу" підготовки до школи учень отримує диплом, що підтверджує його готовність до школи , а також приз-сюрприз, який тільки заохочує до подальшого навчення маленького школяра. Ми вчимося легко та із задоволенням!

Проводжу пробне безкоштовне заняття тривалістю 15-20 хвилин на якому учень та батьки можуть ознайомитися із методиками проведенням занять, отримати відповіді на цікавлячі запитання та познайомитися із репетитором ближче.

Відгуки клієнтів (4)Всі відгуки користувача

Молодші класи

Репетитор молодших класів нам підійшов. Анна Олександрівна легко знайшла підхід до дитини. Заняття проходили у чудовій атмосмфері, а головне з користю для дитини. Дякую,рекомендую.

Андрій (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 20.04.2018


Математика, Фізика, Хімія, Підготовка до ДПА

Занять було небагато, але репетитор хороший. Рекомендую.

Яна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 20.04.2018


Хімія, Шкільна програма 5-9 класи

Викладача Олександрівну сміливо рекомендую. Дитині моїй все подобається.

Інна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 03.04.2018


Коротка інформація про репетитора

Анна Л. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Житомир і проводить заняття з таких предметів:
 1. Молодші класи
 2. Англійська мова
 3. Біологія
 4. Хімія
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Шкільна програма 5-9 класи
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА
 • Підготовка до школи
 • Молодші класи 1-4
 • Шкільна програма 10-11 класи
 • Репетитор для дітей
 • Базовий рівень
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 80 грн/год.

Схожі анкети