Місця занять

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Житомирський державний університет ім. Франка (ЖДУ) (2018)

Рік закінчення:

2018

Вік:

26-35

Рівні викладання

Підготовка до ЗНОПідготовка до ДПА (9 клас)10 - 11 класи7 - 9 класиПідготовка до ДПА (4 клас)5 - 6 класиМолодші класи 1-4Підготовка до школиРепетитор для дітейБазовий рівень

Про себе:

Якщо ти мрієш вступити до медичного інституту, якщо твоя мрія лікувати тварин, бути чудовим фармацевтом, або психологом -тоді тобі точно необхідно здавати ЗНО з біології (або ще з хімії,якщо плануєш вступати на медичну спеціальність).
.
Серед мої учнів вже є студенти Національного медичного університету ім. О. Богомольця, Вінницького національного медичного університету імені. М.І.Пирогова, Запорізького державного медичного університету, Житомирського медичного інституту, Житомирського державного університету ім.І.Франка, Житомирського базового фармацевтичного коледжу, а також Лодзького медичного університету (Польша).
.
Досвід викладання та підготовки до ЗНО - з 2013 року.
.
З відзнакою закінчила школу, медичний інститут і педагогічний університет. Пройшла курси англійської мови, є досвід спілкування з носіями мови.
На заняттях намагаюся постійно міняти діяльність учнів, щоб інформація запам'ятовувалася краще. Також використовую велику кількість наочного матеріалу.
.
Під час підготовки до ЗНО здійснюю контроль знань вирішуючи з учнями тести попередніх років з обов'язковим їх поясненням.
Викладання матеріалу з хімії йде за принципом від простого до складного, з обов'язковим вирішенням завдань, рівнянь, ланцюжків перетворень.
.
Програму для підготовки до ЗНО з біології та з хімії розробляю індивідуально для кожного учня, враховуючи його знання, отримані раніше, швидкість запам'ятовування, потреби. Можливе проведення занять як індивідуально, так і в міні-групі (2 людини).
.
Для самих маленьких своїх учнів (підготовка до школи, шкільні предмети 1-4 клас) використовую різноманітні навчальні дидактичні ігри. Після закінчення "курсу" підготовки до школи учень отримує диплом, який підтверджує його готовність до школи, а також приз-сюрприз, який тільки заохочує до подальшого научіння маленького школяра. Ми вчимося легко і з задоволенням!
.
Проводжу пробне безкоштовне заняття тривалістю 15-20 хвилин, на якому учень і батьки можуть ознайомитися з методиками проведенням занять, отримати відповіді на питання, що цікавлять і познайомитися з репетитором ближче.

Відгуки клієнтів

Біологія, Підготовка до ЗНО

Задоволений роботою репетитора, попередніми результатами ЗНО теж.

Хімія, Підготовка до ЗНО

Репетитор приємна, все доступно пояснює, демонструє різні досліди, хімічні реакції.

Молодші класи

Репетитор молодших класів нам підійшов. Анна Олександрівна легко знайшла підхід до дитини. Заняття проходили у чудовій атмосмфері, а головне з користю для дитини. Дякую,рекомендую.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Коротка інформація про репетитора

Анна Л. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Житомир і проводить заняття з таких предметів:

 1. Англійська мова
 2. Хімія
 3. Біологія
 4. Географія
 5. Молодші класи
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • Підготовка до ДПА (4 клас)
 • 5 - 6 класи
 • Молодші класи 1-4
 • Підготовка до школи
 • Репетитор для дітей
 • Базовий рівень
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 100 грн/год.