Анна

Анна Л.

id: 13276

Місто:

Житомир

Предмети:

Ставка:

80 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до школи, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Базовий рівень

Місця проведення занять:

У репетитора: Житомирська обл., Житомир, Центр, Киевская 79

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Житомирський державний університет ім. Івана Франка

Ступінь:

Магістр


З відзнакою закінчила школу, медичний інститут та педагогічний університет. Пройшла курси англійської мови, є досвід спілкування з носіями мови.

На заняттях намагаюсь постійно змінювати діяльність учнів, щоб інформація запам'ятовувалась краще. Також використовую велику кількість наочного матеріалу.
Під час підготовки до ЗНО здійснюю контроль знань розв'язуючи з учнями тести попередніх років із обов'язковим їх поясненням.
Викладання матеріалу з хімії йде за принципом від простого до складного, з обов'язковим розв'язком задач, рівнянь, ланцюгів перетворень.
Програму для підготовки до ЗНО з біології та з хімії розробляю окремо для кожного учня, враховуючи його знання отримані раніше, швидкість запам\'ятовування, потреби. Можливе проведення занять як індивідуально, так і в міні-групі(2 людини)

Для наймолодших своїх учнів (підготовка до школи, шкільні предмети 1-4 клас) використовую різноманітні навчальні дидактичні ігри. Після закінчення "курсу" підготовки до школи учень отримує диплом, що підтверджує його готовність до школи , а також приз-сюрприз, який тільки заохочує до подальшого навчення маленького школяра. Ми вчимося легко та із задоволенням!

Проводжу пробне безкоштовне заняття тривалістю 15-20 хвилин на якому учень та батьки можуть ознайомитися із методиками проведенням занять, отримати відповіді на цікавлячі запитання та познайомитися із репетитором ближче.

Відгуки клієнтів (1)Всі відгуки користувача

Біологія, Підготовка до ЗНО

Хочу всім порекомендувати викладача Анну Олександрівну. Ми займаємося з нею біологією, підготовкою до здачі ЗНО: на уроках репетитор уважна, подає багато потрібного матеріалу, знайшла до мене підхід. Сподіваюся на високу оцінку на екзамені!

Олександра (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Коротка інформація про репетитора

Анна Л. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Житомир і проводить заняття з таких предметів:
 1. Молодші класи
 2. Англійська мова
 3. Біологія
 4. Хімія
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Шкільна програма 5-9 класи
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА
 • Підготовка до школи
 • Молодші класи 1-4
 • Шкільна програма 10-11 класи
 • Репетитор для дітей
 • Базовий рівень
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 80 грн/год.

Схожі анкети