Репетитор - Дарія М. id: 133615

Дарія М.

200 грн/год
200 грн/год

Я навчаюсь в університеті і у вільний час вивчаю англійську якнайбільше так як мені це подобається з дитинства. Обов'язково закохаю тебе в язик.

Дарія М.

Я навчаюсь в університеті і у вільний час вивчаю англійську якнайбільше так як мені це подобається з дитинства. Обов'язково закохаю тебе в язик.

Предмети

Англійська мова

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Навчаюся я на спеціальності міжнародні відносини, тому щодня стикаюся з англійською мовою та вивчаю її більш поглиблено.
2021 року здала ЗНО на 196 балів. Також я вже протягом 2 років викладаю англійським школярам у вільний від університету час. Ціну ставлю символічною, за домовленістю можемо все регулювати.

Освіта:
Одеський національний університет ім. Мечникова (ОНУ), студент, 2025
Вік:
18-25
Досвід:
більше 2 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Дарія Ж. id: 81126

Дарія Ж.

Дарія, маю досвід у підготовці дитини до школи( математика, читання, українська мова), деякий час навчала математики ( 1-4 класи)

4.5
200грн/год
Діана М. id: 164411

Діана М.

Вітання! Я репетитор з англійської мови з досвідом роботи та викладання онлайн. Мої заняття ґрунтуються на книгах Oxford, що гарантує високу якість навчання. Я спеціалізуюся на роботі з учнями всіх рівнів - від початківців до просунутих (C1-C2).

250грн/год
Марія У. id: 75291

Марія У.

Викладаю математику і англійську мову діткам і дорослим.

250грн/год
Тетяна Д. id: 96122

Тетяна Д.

Допоможу Вам вивчити українську і російську мову

200грн/год
Катерина Ж. id: 156237

Катерина Ж.

Доброго дня, мене звати Катерина, я молодий викладач із певним обсягом досвіду роботи як з підлітками, так і з дорослими. Маю дипломи бакалавра й магістра філології, відвідую додаткові семінари, спілкуюся із нейтівами та намагаюся вдосконалювати свої скілли майже щодня. Здебільшого працюю з учнями від 14-ти років.

200грн/год