Слава Україні! Героям слава!

Підтримка армії »
Репетитор - Наталя Д. id:133665

Наталя Д.

300 грн/год

Наталя Д.

«Індивідуальні уроки АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ онлайн (скайп).»

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Індивідуальні уроки АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ онлайн (скайп). Заняття онлайн дають Вам можливість вивчати англійську у зручний для Вас час, не виходячи з дому. Ми разом визначимо Ваш рівень, Вашу мету та разом підберемо відповідний для Вас навчальний матеріал. Викладання ведеться англійською та російською, українською або лише англійською мовою. Мої учні – люди будь-якого віку.
Розмовна англійська, спеціалізована англійська, бізнес англійська підготовка до іспитів, IELTS, TOEFL, PET, KET, ЗНО і т.д.
Викладаю англійську понад 10 років, онлайн – 7 років. Мій рівень англійської – С2 (рівень, наближений до носія мови).

Спеціалізуюся у викладанні англійської мови Skype. Працювала в онлайн школах (Englishdom, Skyeng), тому маю великий досвід дистанційного викладання, до цього працювала індивідуально та з групами. Вважаю за краще працювати з автентичними британськими та американськими навчальними матеріалами, доповнюючи їх різними аудіо та відео матеріалами. Наголошую насамперед на розмовній практикі, допомагаю студенту розговоритися. Зі мною уроки проходять швидко, цікаво та продуктивно.

Освіта:

Горлівський інститут іноземних мов Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет», магістр, 2005

Вік:

36-45

Досвід:

більше 10 років

Відеопрезентація