Репетитор англійської мови – Ібереден І.

Ібереден І.

id: 13491

Місто:

Івано-Франківськ

Предмети:

Ставка:

170 грн/год

Досвід:

менше 1 року

Рівні:

TOEFL, IELTS, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Репетитор для дітей, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Репетитор для початківців, Ділова та бізнес мова, Носій мови, Граматика

Місця проведення занять:

На виїзді:

Івано-Франківська обл., Івано-Франківськ: Пасічна, Старе місто, Центр

У репетитора: Івано-Франківська обл., Івано-Франківськ, Старе місто, Центр, GALYTSKA 66 close to Pasichna

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Івано-Франківський національний медичний університет (2017)

Дипломи, відзнаки та інше:

professional award in English


I am a foreign student, studying in Ivano-Frankivsk. Citizen of Nigeria. I live in Ukraine for five years, study general medicine in English. I will be happy to teach you communication in English. English language can be fun with me. so why no come on lets have fun with English.

Відгуки клієнтів (3)Всі відгуки користувача

Англійська мова, Носій мови

Я працюю з носіями мови, з граматикою у мене все гаразд, а от з розмовною мовою проблемка, необхідно було її покращити і мені призначили Ідо Ібередена Акпана. Як викладач він компетентний, добре володіє іноземною мовою, уміє пояснити. Співпрацею задоволена!

Тетяна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 28.04.2017


Англійська мова, Носій мови

Я обрав саме цього репетитора, тому що Ідо Ібереден - носій англійської мови. А мені потрібно було підвищити саме рівень розмовної мови. Заняття проходили у вигляді бесіди, діалогу, дискусій. Беззаперечно можу пропонувати Ідо Ібередена іншим учням. Робота Вашої компанії цілком задовольняє.

Олександр (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Англійська мова, Розмовна мова

Репетитор - приємний, комунікабельний, завжди готовий піти назустріч і допомогти, відповідальний та організований чоловік. Єдине, що у мене викликало труднощі - то це його вимова, до якої мені було важко звикнути. Але мені було приємно, що Ідо був зацікавлений у тому, щоб мені допомогти, пропонував багато цікавого додаткового матеріалу.

Тетяна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Схожі анкети