Репетитор - Євген Х. id: 136282

Євген Х.

350 грн/год
350 грн/год

Хто не стукає — тому не відкривають)

Євген Х. 5.0(відгуків: 6)

Хто не стукає — тому не відкривають)

Предмети

Гра на барабанах

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Граю музику з 2007 року, у 2012 році зацікавився барабанами, після чого вони стали моїм основним та улюбленим музичним інструментом. Виступаю на концертах з 2014 року. Можу і люблю навчати музики, впродовж багатьох років постійно поглиблюю свій досвід викладання. Люблю свою справу та покажу Вам це!

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Київ, Шевченківський, Сирець, Вул. Ризька 73
Онлайн:
Так

Про себе:

Моє бачення процесу навчання:
— Починаємо з думкою про мету: Вам завжди будуть відомі плани та цілі кожного заняття.
— Насамперед — найважливіше: правильне нашаровування знань та навичок є запорукою успіху.
— Мінімум пояснень — максимум розуміння.
— Постійно працюю з піснями, маю величезну медіатеку, яку використовую для практики, теорії та прикладів.
— Працюємо в команді: Ваші успіхи — мої успіхи.

Які мої переваги над іншими викладачами?
— Я використовую власноруч створений онлайн кабінет. Це вражаюче зручно. В ньому зберігаються всі пройдені матеріали (від теоретичних тем «як сидіти за барабанною установкою» до практичних вправ, пісень, ютуб-відео тощо), звіти по кожному заняттю, є можливість коментувати та доповнювати — все це дозволяє засвоювати навчальний матеріал на всі 100%, адже він є чітко структурованим, в голові не треба тримати абсолютно нічого, а вправи на самостійне опрацювання завжди красиво оформлені під пальцем в телефоні або компʼютері.
— Почав знайомство з барабанами в музичній школі, пізніше займався приватно у топових викладачів.
— Закінчив факультет психології, де вивчав такі теми як «Психологія мистецтва та творчості», «Формування художнього смаку», «Прояви естетичного», вивчав основи педагогіки, відмінно захистив дипломну роботу на тему “Взаємозв’язок між сформованістю естетичної культури та сприйманням молоддю різних жанрів музики”.
— Тісно повʼязаний з іншими викладачами музики, зокрема барабанів, що дозволяє позбутися ізольованості педагогічного підходу, підвищувати кваліфікацію.
— Пункти про те, що я граю на барабанах 12 років, маю декілька музичних проектів, володію декількома муз. інструментами, виступаю на концертах в Україні та за кордоном, маю досвід в звукорежисурі та організації концертів, мабуть, не сильно виділяють мене серед інших досвідчених викладачів, але це все важливо, необхідно і в наявності.

Скільки коштують заняття зі мною?
Перше заняття – 350 грн – тривалість 50 хвилин;
Базове заняття – 600 грн – тривалість 1 година;
Подвійне заняття – 1100 грн – тривалість 2 години.

Дякую за ознайомлення з моєю анкетою, вибачте за багато тексту :)

Освіта:
Музична школа ім. Д. Кабалевського, , 2016
Вік:
26-35
Досвід:
більше 10 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

6 відгуків про Євген Х.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

5

Анна

5+

26.01.2024

Гра на барабанах, Репетитор для початківців

5+

Займаюся з Євгеном вже восьмий місяць і можу щиро рекомендувати! Це людина, яка живе і музикою, і викладанням, і дуже талановита в цьому. Він постійно створює нові вправи та вдосконалює систему, за якою працює з учнями (щодо індивідуального кабінету для кожного учня, де зберігаються усі вправи та деталі занять - взагалі топ, дуже зручно!). Окремо треба відзначити вміння пояснювати: якщо щось не виходить, то він вміє розбити складну задачу на маленькі елементи та поступово довести учня до чудового результату. При цьому, усі заняття в задоволення, без тиску чи страждань)) Навпаки, завжди є місце для творчої свободи, проявлення ініціативи й індивідуальних побажань. Ну і в цілому, ерудована цікава людина - то завжди приємно!... більше»
Саміра

5+

06.01.2024

Гра на барабанах, Репетитор для початківців

5+

Неймовірно задоволена викладанням, тут ви зможете розкрити свій потенціал на повну.... більше»
Валерія

5

08.12.2023

Гра на барабанах, Репетитор для дітей

5

Сучасний педагог , дуже хороший репетитор... більше»
Ельзара

5+

28.11.2023

Гра на барабанах, Репетитор для дітей

5+

Нам дуже дуже пощастило знайти нашого вчителя на вашому сайті! Ми просто в захваті. Професійний, знайшов підхід до дитини, інтелектуальний, вразила чистота мови)... більше»
Олег

5+

22.10.2023

Гра на барабанах, Репетитор для початківців

5+

Дякую за бажання розібратись у сервісі для мене, все влаштовує, прогрес є, але поки рано, думаю за місяця 2-3 зрозумію.... більше»
Денис

5+

21.06.2023

Гра на барабанах, Репетитор для початківців

5+

Заняття з цим репетиторм, для мене, були тільки у задоволення.... більше»
Показати більше відгуків»

Схожі анкети

Євгеній М. id: 80688

Євгеній М.

Викладаю барабани і перкусію Великий досвід гри і викладання "Робоча" методика, вік і стать значення не мають) індивідуальний підхід до кожного Онлайн чи офлайн )

5
400грн/год
Олександр Т. id: 116744

Олександр Т.

Викладаю більше 10 років, маю досвід роботи в різних оркестрах та групах

400грн/год
Анатолій Б. id: 159728

Анатолій Б.

Пунктуальність, досконалість. Майстерність. Кого цікавлять уроки барабанів та перкусії я на звязку. Ноти, ритми брейки, координація, постановка рук, розбір пісень….. Допоможу розібратися в техніках: молер, фрі строк (ап, даун, теп), двійки, гра пальцями…. Рудименти, етюди — Вілкоксон, Прат, Марковіч, Капіо.. Також маршин - драмінг (шоу + трюки)

400грн/год
Віктор С. id: 83655

Віктор С.

Професійний барабанщик, сесійний музикант, викладач.

5
400грн/год
Сергій Т. id: 86910

Сергій Т.

Я професійний барабанщик, викладач. Маю власний метод викладання, якій допомагає легко і швидко досягти бажаних результатів. Співпрацював зі - Злата Огнєвич, Katya Chilly, Alloise,The Alibi Sisters, Таїсія Повалій, Млада, Advantage Project, Ігор Закус, Юрій Шепета Записав 12 студійних альбомів Великий досвід концертних виступів - рок, фанк, джаз

400грн/год