Репетитор - Оксана Щ. id: 139855

Оксана Щ.

250 грн/год
250 грн/год

Знайду підхід до кожного учня й зможу прищепити любов до мови. Цікаво й креативно подаю матеріал за шкільною програмою та пограмою ЗНО.

Оксана Щ.

Знайду підхід до кожного учня й зможу прищепити любов до мови. Цікаво й креативно подаю матеріал за шкільною програмою та пограмою ЗНО.

Предмети

Українська мова та література

Рівні викладання

7-9-й класи
Підготовка до НМТ (ЗНО)
10-11-й класи
5-6-й класи

Деталі про досвід викладання:

Пройшла шлях від шкільного вчителя до кандидата філологічних наук, доцента університету. Маю солідний досвід роботи зі школярами та студентами. Більше 10-ти років готую учнів до ЗНО. Люблю мову, люблю своїх учнів. Передусім намагаюсь зацікавити й мотивувати, а вмотивовані й зацікавлені учні завжди демонструють високі результати.

Місця занять

В учня:

Київ

Голосіївський

Васильківська

У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

За першою освітою - учитель початкових класів, що означає вільне володіння методикою викладання, бо, як відомо, початкове навчання - це не про складний матеріал, а про вміння вчителя в цікавій формі донести цей матеріал до кожного учня. За другою освітою - учитель української мови та літератури. Викладала ці предмети учням і середньої, і старшої школи. Після навчання в аспірантурі здобула науковий ступінь кандидата філологічних наук і остаточно перейшла працювати в університет, вчила мови як українських, так і іноземних студентів. Водночас з 2008 року достатньо успішно почала готувати абітурієнтів до ЗНО з української мови та літератури.

Освіта:
Донецький національний університет імені Василя Стуса (ДонНУ імені Василя Стуса), кандидат наук (PhD),
Вік:
Досвід:
більше 20 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Ірина К. id: 183419

Ірина К.

Звати мене Ірина Сергіївна, я вчитель української мови та літератури. Працюю в школі, викладаю свій предмет у середній та старшій школах.

250 грн/год
Таміла К. id: 113236

Таміла К.

Пропоную експрес-курс підготовки до НМТ: повторення вивченого матеріалу, відпрацювання тестів

5
250 грн/год
Людмила К. id: 69917

Людмила К.

Репетитор з української мови та літератури.

5
200 грн/год
Дарія Ц. id: 69024

Дарія Ц.

Репетитор з української мови, навчаю учнів 5-11 класів.

200 грн/год
Таїса В. id: 125091

Таїса В.

Працюю репетитором більше 10 років, люблю працювати з дітьми, знаходити в них сильні сторони та розвивати їх.

250 грн/год

Переглянуті репетитори

Оксана О.;

Оксана О.

Знайду підхід до кожного учня й зможу прищепити любов до мови. Цікаво й креативно подаю матеріал за шкільною програмою та пограмою ЗНО.

250 грн/год