Репетитор - Марія К. id: 140194

Марія К.

200 грн/год
200 грн/год

Привіт! Я Марія, займаюсь танцями різних напрямків з 6 років. Є досвід викладання хореографії людям з 5 - 18 років

Марія К.

Привіт! Я Марія, займаюсь танцями різних напрямків з 6 років. Є досвід викладання хореографії людям з 5 - 18 років

Предмети

Хореографія і танці

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Я приймала участь в різних святкових заходах та займала призові місця в танцювальних конкурсах. Також займалась йогою. Якщо ви хочете бути більш фізично активні, навчитись танцювати, бути пластичними - не відкладайте на потім - записуйтесь;) Ви відчуєте своє тіло, станете більш вперненими в собі, дізнаєтесь багато новго та навчитесь багато чому. На моїх заняттях буде деже цікаво;)

Освіта:
Львівський національний університет ім. Франка (ЛНУ), студент,
Вік:
18-25
Досвід:
менше 1 року

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Анна П. id: 156261

Анна П.

Мене звати Аня Мені 19 років Закінчила школу із золотою медаллю Кандидат у майстри спорту з художної гімнастики(маю досвід викладання для дітей) Вважаю,що викладач має бути дитині другом,підтримувати її і пояснювати стільки разів,скільки треба цій дитині

5
250грн/год
Ніка О. id: 160057

Ніка О.

Кандидат в Майстри Спорту з художньої гімнастики, в спорті з 4 років, діючою гімнасткою була до 17, також чемпіонка міжнародних та всеукраїнських турнірів. Часто допомагаю тренеру з проведенням тренувань та організацією змагань. Наразі треную дітей більше 2-х років.

200грн/год
Ілля П. id: 163608

Ілля П.

Амбіційний і запальний, я готую справжніх мовознавців, незважаючи на вік та рівень підготовки. Обожнюю українську мову і можу ознайомити із будь-якими тонкощами для вдалого складання іспитів, або ж для загального розуміння.

200грн/год