Репетитор - Олександр С. id: 140836

Олександр С.

200 грн/год
200 грн/год

Індивідуальні заняття з англійської мови та Історії України. Досвід проведення індивідуальних занять більше 8 років. Лекгко знаходжу спільну мову з людьми, моделюю навчання виходячи з вікових особливостей та індивідуальних здібностей дітей та дорослих. Можливе заняття онлайн.

Олександр С. 5.0(відгуків: 1)

Індивідуальні заняття з англійської мови та Історії України. Досвід проведення індивідуальних занять більше 8 років. Лекгко знаходжу спільну мову з людьми, моделюю навчання виходячи з вікових особливостей та індивідуальних здібностей дітей та дорослих. Можливе заняття онлайн.

Предмети

Англійська мова

Історія України

Рівні викладання

7-9-й класи
Підготовка до ЗНО
10-11-й класи
Розмовна мова
Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
Рівень B1-B2 (Intermediate)
Вступ за кордон
Граматика
Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)
Англійська для IT-спеціалістів

Деталі про досвід викладання:

Досвід проведення індивідуальних занять більше 5 років. Провожу заняття як з дітьми (від 12 років), так і з дорослими, які хочуть опанувати англійську мову «з нуля», готуються до сдачі ЗНО або прагнуть підвищити свій рівень для кар’єрного росту. Вмію на доступному рівні і простими словами пояснювати складні теми граматики. Працюю з різними навчальними ресурсами, але в основі навчання практикую американську методику «Side by Side».

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО
10-11-й класи

Деталі про досвід викладання:

Досвід проведення індивідуальних занять більше 8 років. Займаюся із старшокласниками і студентами, які планують здавати ЗНО. Вмію на доступному рівні пояснювати складні теми, зокрема й для учнів, які «випали» з шкільного курсу Історії України, або ж взагалі, не «любили» її як предмет. Маю власні роздаткові матеріали по всіх темах ЗНО, що зводить до мінімуму необхідність робити власні записи під час занять.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Чернівці, Шевченківський, Паркова зона, Вірменська 16
Онлайн:
Так

Про себе:

Індивідуальний підхід. Працюю в Інституті післядипломної педагогічної освіти (стаж 15 років). Вимогливий до себе, особливо щодо підтримання рівня сучасної розмовної англійської мови і стратегій її навчання. Гнучкий графік проведення занять.
Можливе заняття онлайн.

Освіта:
Чернівецький національний університет ім. Федьковича (ЧНУ), кандидат наук (PhD), 2006
Вік:
36-45
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Олеся

5+

28.03.2024

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5+

Кваліфікований репетитор з досвідом роботи. Заняттями та результатами задоволені. Займаємось і зараз.

Схожі анкети

Ірина Д. id: 137658

Ірина Д.

Репетитор англійської мови для дітей, підлітків та дорослих. Викладаю у легкій формі. Звертаю увагу на ваші побажання і легко іду на контакт

250грн/год
Айсель Т. id: 170618

Айсель Т.

— 92% відчувають прогрес у перші 2 місяці навчання -заняття з найкомфортнішим викладачем під ВАШІ інтереси та потреби -я викладаю лише індивідуально або у парах. це найдієвіший підхід, який допомагає адаптувати заняття під особисто ваші потреби, цілі, інтереси, чіткий запит — і нічого зайвого

250грн/год
Анна Ч. id: 155582

Анна Ч.

Компетентний та досвідчений викладач,володію глибокими знаннями мови та методик навчання. Можу працювати з різними віковими групами. Вибірковий підхід до навчання, де програми та завдання адаптовані до індивідуальних потреб та рівня знань кожного учня. Я здатна виявити слабкі та сильні сторони і розробити план навчання для досягнення цілей.

170грн/год
Марія С. id: 24921

Марія С.

Репетитор з української та англійської мов.

4.5
200грн/год
Анастасія Н. id: 74219

Анастасія Н.

Я репетитор з досвідом роботи більше 10 років. Мій досвід роботи допомагає підібрати метод спеціально для ваших потреб.

250грн/год

Переглянуті репетитори

Вікторія В.

Викладаю українську мову та літературу. Можу працювати онлайн

120 грн/год

Всі переглянуті репетитори