Репетитор - Поліна К. id: 145798

Поліна К.

150 грн/год
150 грн/год

Вивчаю англійську більше ніж 8 років, навчаюсь на факультеті іноземної філології.

Поліна К.

Вивчаю англійську більше ніж 8 років, навчаюсь на факультеті іноземної філології.

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання

7-9-й класи
Підготовка до ДПА (9 клас)
10-11-й класи
5-6-й класи
Підготовка до ДПА (4 клас)

Деталі про досвід викладання:

Повністю налаштовуюсь на знання учнів.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Викладаю англійську понад 2 роки, займаюсь тільки з авторитетними виданнями, повністю підлаштовуюсь під учня(його знання та вміння). Граматика, спілкування, читання та прослуховування нейтів спікерів допоможе тобі у розумінні мови на слух. Обожнюю навчати та вчитися, тому що знання мов - ключ до успіху в сучасному житті, де спілкування іноземними мовами та обробка величезних обсягів інформації набуває все більшого значення.
Завдяки іноземним мовам можна знайти друзів, з якими зможеш знайти багато спільного.

Освіта:
Запорізький національний університет (ЗНУ), бакалавр, 2015
Вік:
18-25
Досвід:
більше 2 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Олена Ф. id: 146149

Олена Ф.

Викладач англійської мови Інституту іноземної філології Класичного приватного університету. Досвід роботи - 4 роки. Готова працювати із вмотивованими учнями з англійською рівнів A2-B2.

150 грн/год
Дар'я В. id: 146951

Дар'я В.

Вітаю!) Вивчаючи англійську мову з 2019 року, дуже полюбила процес вивчення мов. Через те прийшла до того, що хочу допомогти іншим зрозуміти та вивчити англійську, бо теж викладала немало зусиль, щоб зрозуміти багато речей. Досі продовжую займатися англійською.

150 грн/год
Світлана С. id: 106201

Світлана С.

Випускниця педагогічного коледжу . Маю досвід роботи з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку .

170 грн/год
Олександра М. id: 125785

Олександра М.

Я – магістрантка спеціальності "Журналістика". Пройшла асистентську практику, використовуючи у своїх заняттях відібрані мною методи подачі матеріалу.

180 грн/год
Дар‘я Ч. id: 91981

Дар‘я Ч.

Викладання англійської мови просто і зрозуміло для кожного.

5
150 грн/год

Переглянуті репетитори

Поліна П.;

Поліна П.

Вивчаю англійську більше ніж 8 років, навчаюсь на факультеті іноземної філології.

150 грн/год