Репетитор - Олег К. id: 149201

Олег К.

250 грн/год
250 грн/год

Мене звати Олег) я живу в Німеччині протягом 6 років і протягом цього часу навчаю Німецьку мову. Цей рівень моєї німецької мови складає C1.

Олег К.

Мене звати Олег) я живу в Німеччині протягом 6 років і протягом цього часу навчаю Німецьку мову. Цей рівень моєї німецької мови складає C1.

Предмети

Німецька мова

Психологія

Рівні викладання

7-9-й класи
Університетські курси
Репетитор для дітей
Розмовна мова
Рівень C1-C2
Носій мови
Рівень А1-А2
Рівень B1-B2
5-6-й класи

Рівні викладання

Університетські курси

Деталі про досвід викладання:

Якщо у вас сталася сварка з кимось: проводимо курс з zoom, вислухаю, дам обов'язково пораду, знайду підхід до кожного... а також допоможу вийти з депресії. зроблю вас щасливою людиною. повірите після розмови, стає набагато легше. чекаю на вас з нетерпінням. Одна лекція триває до 2 годин! тобто ви можете вибрати, скільки буде йти курс, 30-40 хв, годину або 2 . від 300 грн

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

У мене вже є понад 50 учнів, які досягли рівня A2 приблизно за три місяці. У школу прийшов у третій клас не знаючи жодного слова німецькою, але на даний момент я є одним з найкращих учнів школи і скоро йду складати іспит на рівень C2. Можу викладати Уроки німецької мови як російською так і українською, це вже залежить від вас, як вам буде легше. Кожному учню знаходжу індивідуальний підхід і з кожним займаюся індивідуально онлайн.

Освіта:
Одеський національний університет ім. Мечникова (ОНУ), студент, 2021
Вік:
18-25
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Єлизавета К. id: 151927

Єлизавета К.

Мене звуть Єлизавета, закінчила Одеський національний університет ім. І. І. Мечникова, факультет РДФ, німецька мова та література (англійська мова). Досвід роботи понад два роки. Жила та працювала в Німеччині.

250грн/год
Софья Ч. id: 170224

Софья Ч.

Вчу німецьку з першого класу,отримала рівень В1,та цього року склала іспит на рівень В2-С1

250грн/год
Юлія І. id: 75600

Юлія І.

Досвід роботи – 20 років з дітьми, дорослими, у тому числі моряками. Бізнес-англійська.

5
200грн/год
Сабіна М. id: 80819

Сабіна М.

Привіт мої майбутні учні! Мене звуть Сабіна, ось уже як 5 років моє життя нерозривно пов'язана з німецькою мовою.

250грн/год
Олеся Д. id: 107642

Олеся Д.

Викладач німецької мови, репетитор.

250грн/год

Переглянуті репетитори

Анна А.

Репетитор англійської мови, тимчасово проживаю в Англії, рік проживала в Норвегії та регулярно відвідую інші країни. Орієнтуюсь на здобуття учнями практичних навиків спілкування та розуміння, необхідних для роботи, подорожей та проживання в англомовній країні, а також допомагаю підготуватись до НМТ, ЄВІ та вступних іспитів.

400 грн/год

Всі переглянуті репетитори