Репетитор - Тетяна Я. id: 149813

Тетяна Я.

400 грн/год
400 грн/год

Викладач в КНУ ім. Тараса Шевченка Понад 12 років досвіду підготовки до олімпіад, ЗНО, НМТ, вступу до ВНЗ. Викладаю в ліцеї при КПІ та університет ім. Тараса Шевченка.

Тетяна Я. 4.4(відгуків: 7)

Викладач в КНУ ім. Тараса Шевченка Понад 12 років досвіду підготовки до олімпіад, ЗНО, НМТ, вступу до ВНЗ. Викладаю в ліцеї при КПІ та університет ім. Тараса Шевченка.

Предмети

Математика

Фізика

Економіка

Вища математика

Математичний аналіз

Лінійна алгебра

Аналітична геометрія

Математична статистика

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Математика поділена на 50 тем: 25 тем з алгебри, 25 тем з геометрії. Кожна тема розуміється з нуля. Початковий рівень учня не має значення. Закрию прогалини, дам знання. Підготую до ДПА, ЗНО, НМТ

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Фізика поділена на розділи: Механіка, Кінематика, Статика, Молекулярна фізика, Електричне та магнітне поле, Теорія відносності. Кожна тема розбирається з нуля. Початковий рівень учня не має значення. Закрию прогалини, дам знання. Підготую до ДПА, ЗНО, НМТ

Рівні викладання

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Київ, Голосіївський, Теремки 2, вул. Ломоносова, 36 а
Онлайн:
Так

Про себе:

З радістю допоможу підготуватися до іспиту, контрольної роботи, поясню теорію та навчу вирішувати завдання.
Індивідуальна підготовка до ДПА, ЗНО. Програма розроблена з нуля, початковий рівень знань не має значення. На першому уроці проводжу тестування. І за результатами складаю програму навчання. З першого уроку починаємо вирішувати тести ЗНО.
Для студентів проводжу уроки з таких предметів як вища математика, математичний аналіз, статистика, економіка, аналітична геометрія, лінійна алгебра, всі розділи фізики.

Освіта:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ), магістр, 2010
Вік:
36-45
Досвід:
більше 10 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

7 відгуків про Тетяна Я.

4.4/5

2

1

3

0

4

0

4+

2

5

0

5+

4

Олена

2

16.11.2023

Економіка, Університетські курси

2

На жаль негативне враження залишила по собі цей викладач! Підняла ціну за заняття посилаючись на складність, але так і не змогла пояснити наданий їй матеріал. Шкода , що не націлена на спільний результат. Не рекомендую!... більше»

Відповідь:

Це коли до тебе звертаються щодо магістерського рівня економіки на англійській мові, а на році починається, що навіть не має розуміння у учня початкового рівня, починаєш пояснювати з самого початку, а учню це не потрібно тільки допомога з контрольною на екзамені. Дуже шкода, що матері також не потрібні знання а тільки розв 'язати контрольну

Поліна

4+

04.08.2023

Фізика, Підготовка до ЗНО

4+

Репетитор мені сподобався. Рекомендую.... більше»
Олена

4+

20.05.2023

Математика, 10-11-й класи

4+

4 з плюсом! ... більше»
Любов

5+

23.01.2023

Вища математика, Університетські курси

5+

Я задоволена заняттям, репетитор почула моє прохання щодо теми для контрольної роботи. Підготувалися швидко та якісно! ... більше»
Яна

5+

23.01.2023

Математичний аналіз, Університетські курси

5+

До Тетяни Миколаївни ми звернулися з приводу додаткових занять з моїм сином з математичного аналізу 1 курсу університету. На жаль, обставини в моїй сім'ї склалися так, що у нас відбулося тільки одне заняття. Це заняття моєму сину дуже сподобалось. Тетяна Миколаївна добре пояснила теоретичну частину та розібрала з сином розв'язання прикладів.Це дуже допомогло йому у написанні контрольної роботи.... більше»
Крістіан

5+

01.11.2022

Математика, Вища математика, Університетські курси

5+

Мав урок з цим викладачем, все сподобалося, всім рекомендую! Готувалися з викладачем до контрольної роботи з алгебри. Тетяна Миколаївна - фахівець своєї справи. Матеріал викладає зрозуміло і цікаво. Дуже легко знаходить контакт з учнем. Дуже задоволені.... більше»
Наталія

5+

01.11.2022

Математика, 7-9-й класи

5+

Відмінний викладач, що допомогла усунути прогалини з математики, уроки проводяться в незвичайній та цікавій формі, після яких дитина навіть не втомлюється. Рекомендую.... більше»
Показати більше відгуків»

Схожі анкети

Олександра І. id: 173511

Олександра І.

Я дружній вчитель з досвідом викладання понад 7 років, з відмінними соціальними навичками, з фокусом на математику та комп'ютерні науки. Моя пристрасть - вирішувати завдання, моє хобі - вчитися та навчати кожен день. Отримувати та передавати знання - моє покликання.

350грн/год
Юлія К. id: 113443

Юлія К.

Маю досвід роботи викладачем більш 15 років. Люблю свою роботу і працюю на результат.

5
400грн/год
Наталія І. id: 78822

Наталія І.

Викладаю математику доступною мовою, увлекательно, зацікавлюю кожного цім предметом! Автор курсів з підготовки к ВНО то ДПА, веду свій телеграми-канал по вивчанню математиці та аккаунт в Інстаграмм по математиці

5
350грн/год
Вікторія Г. id: 20037

Вікторія Г.

Репетитор з математики та підготовки дітей до школи. Займаюсь з дітьми від 4 років.

5
350грн/год
Максим Б. id: 38912

Максим Б.

Гарантую швидке підняття рівня знань з математики, фізики, біології. Працюю з учнями з будь-яким рівнем підготовки.

5
450грн/год