Репетитор - Ольга Л. id: 155483

Ольга Л.

250 грн/год
250 грн/год

Я навчаюся в університеті і вже встигла використати можливість навчання по обміну студентів, тому півроку спілкувалась сугубо англійською мовою. Також присутній Кембриджський сертифікат FCE.

Ольга Л. 5.0(відгуків: 2)

Я навчаюся в університеті і вже встигла використати можливість навчання по обміну студентів, тому півроку спілкувалась сугубо англійською мовою. Також присутній Кембриджський сертифікат FCE.

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Я використовую актуальні методики вивчення англійської мови, які, в свою чергу, залежать від віку і характеру учня/учениці. Методи асоціацій, гри та картинок. Також викладання включає в себе поради щодо швидшого розуміння структури мови.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Для дітей методика більш грайлива, починаємо з розуміння звуків та алфавіту. Присутнє вивчення і розбір дитячих пісень із мультфільмів та спроби складання речень.
Для іспитів: проводжу тест задля оцінки рівня англійської мови. Розбираєм теми, що даються важко та вивчаємо саму структуру іспитів. Присутній метод асоціацій та заповнення прогалин, якщо такі є.
Як репетитор я легко знаходжу спільну мову з учнями, позитивна та терпляча. щодо часу проведення занять - це обговорюється безпосередньо з учнями або батьками. (Розклад, вказаний на сайті може змінюватись, знайду будь-яку вільну годину). У випадку виникнення питань - обов‘язково пишіть чи дзвоніть, буду рада відповісти.

Освіта:
Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, студент, 2025
Вік:
18-25
Досвід:
більше 1 року

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

2 відгуків про Ольга Л.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

1

Наталія

5+

02.08.2023

Англійська мова, Молодші класи 1-4

5+

Гариний репетитор! Дитині дуже подобаються заняття.... більше»
Дмитро

5

05.05.2023

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5

Гарний репетитор. Рекомендую.... більше»

Схожі анкети

Аліна Д. id: 142233

Аліна Д.

Репетитор з багаторічним досвідом роботи для школярів з 6 до 16 років. Індивідуальний підхід до кожного учня.

250грн/год
Ірина М. id: 178471

Ірина М.

До кожного учня підбираю індивідуальні завдання, опираючись на рівень знань. На кожен урок готую цікаві різнорівневі завдання з використанням інтернет-ресурсів. При поясненні матеріалу використовую нові підручники електронного формату.

270грн/год
Влада М. id: 76694

Влада М.

Англійська мова/ 5-6, 7-9 класи

200грн/год
Софія Ф. id: 178248

Софія Ф.

Привіт, я вивчаю англійську мову протягом 9 років і досі удосконалюю свої знання. Я хотіла б поділитися своїми вміння і відкрити іншим світ англійської мови. Я молода, повна енергії, комунікабельна і готова до роботи з учнями любого віку, головне щоб у вас було бажання. Буду рада розповісти вам більше, якщо вас це зацікавить)

200грн/год
Олександра Л. id: 76347

Олександра Л.

Викладач з досвідом роботи 6 років. Працюю за персоналізованою методикою з кожним учнем, відповідно його когнітивним здібностям та інтересам.

200грн/год