Репетитор - Анастасія М. id: 157630

Анастасія М.

400 грн/год
400 грн/год

Dzień dobry! Мене звати Анастасія. Я полька, носій мови. Проводжу заняття з польської мови для дітей та дорослих. Готую учнів до вступу та навчання у ВНЗ Польщі, співбесіди на Карту Поляка та до екзаменів в Державній Комісії (рівень A2-C1). Ціна та інші деталі заняття узгоджується індивідуально перед першим заняттям :)

Анастасія М.

Dzień dobry! Мене звати Анастасія. Я полька, носій мови. Проводжу заняття з польської мови для дітей та дорослих. Готую учнів до вступу та навчання у ВНЗ Польщі, співбесіди на Карту Поляка та до екзаменів в Державній Комісії (рівень A2-C1). Ціна та інші деталі заняття узгоджується індивідуально перед першим заняттям :)

Предмети

Польська мова

Рівні викладання

Університетські курси
Репетитор для дітей
Розмовна мова
До співбесіди в посольстві
Співбесіда на карту поляка
Рівень C1-C2
Репетитор для початківців
Ділова та бізнес мова
Носій мови
Вступ за кордон
Граматика
Рівень А1-А2
Рівень B1-B2

Деталі про досвід викладання:

В своїй роботі пояснюю матеріал доступно та знаходжу підхід до кожного учня. Для заняття використовую як підручники з вивчення польської мови всіх рівнів, так і різні інтернет-ресурси, відео, музику, фільми, ігри та власні матеріали. Маю практичний досвід у підготовці до співбесіди на Карту Поляка та вступу до ВНЗ Польщі.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

В Польщі почуваю себе як риба у воді завдяки тому, що вільно володію мовою. Навчаюсь в Ягеллонському Університеті у Кракові - один з кращих державних ВНЗ Польщі. Паралельно пишу статті для польських медіа, беру активну участь в студентському телебаченні та виступаю на краківському радіо. Маю практичний досвід у підготовці до співбесіди на Карту Поляка, вступу до ВНЗ Польщі та екзамену в Державній Комісії.

Переважно, мої учні - це випускникі українських шкіл, котрі мріють про навчання в Польщі. Завдаки індивідуальному підході до кожного та наполегливій спільній праці мої учні досягають високих результатів у вивченні польської мови. Після співпраці зі мною, мої учні з легкістю складають екзаменаційні співбесіди та поповнюють лави студентів топових державних та приватних ВНЗ Польщі.
Великий акцент роблю на граматику, письмо, вимову та говоріння.

Також працюю з дорослими поглиблюючи їх мовні навички в професії.

Часто готую учнів до співбесіди на Карту Поляка. Крім занять з мови кандидати ближче знайомляться з історією, традиціями та культурою Польщі. Додатково, під час приготування до співбесіди велика увага приділяється темі "Поляки в Україні" (авторський блок), про що частенько питають безпосередньо на розмові у Консульстві Республіки Польща.

Ціни:
Вартість індивідуального заняття від 400 грн/год. .
Підготовка до розмови на Карту Поляка - 550 грн/год.
Підготовка до екзамену в Держаній Комісії рівні А2 - В1 -500 грн/год., рівні В2 - С1 - 600 грн/год.
В залежності від запиту ціна за заняття може змінюватися та узгоджується з репетитором перед першим заняттям.

Освіта:
Ягеллонський Університет у Кракові, бакалавр, 2021
Вік:
26-35
Досвід:
більше 2 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Оголошення викладача

Репетитор з польської мови. Карта Поляка. Вступ до Польщі. Екзамени А2-С1.

Предмет:

Польська мова

Ціна

400 грн/год

Схожі анкети

Матеуш А. id: 151159

Матеуш А.

Сертифікований викладач польської мови для іноземців на різних рівінях володіння мовою. Підчас моїх занять користуюсь офіційними підручниками польського міносвіти та власними додатковими матеріалами (фільми, короткі ролики, меми, газети, пісні).

400грн/год
Альона Ч. id: 26256

Альона Ч.

Вільно володію польською мовою, і вас навчу!

5
350грн/год
Анатолій Т. id: 75806

Анатолій Т.

Для виконання будь-яких завдань потрібен час. Година одного заняття стає максимально ефективною після порції мотивації і розуміння простоти навчання.

5
350грн/год
Тетяна Б. id: 43298

Тетяна Б.

Професійний викладач польської мови. Досвід викладання - 15 років. 500 моїх студентів вже розмовляють польською.

4.9
400грн/год
Олексій Ч. id: 87707

Олексій Ч.

Шість років життя в Польщі, викладав у школі польської мови для іноземців.

450грн/год

Переглянуті репетитори

Олена О.

120 грн/год

Всі переглянуті репетитори