Репетитор - Олеся Ч. id: 160259

Олеся Ч.

500 грн/год
500 грн/год

Вітаю! Я Олеся, знаю як зробити Ваше життя кращим))) А нашим інструментом в цьому стане ораторське мистецтво та акторська майстерність. Повірте, бути актором важливо не тільки на сцені;)

Олеся Ч. 5.0(відгуків: 3)

Вітаю! Я Олеся, знаю як зробити Ваше життя кращим))) А нашим інструментом в цьому стане ораторське мистецтво та акторська майстерність. Повірте, бути актором важливо не тільки на сцені;)

Предмети

Акторська майстерність

Риторика

Ораторське мистецтво

Акторська майстерність

Рівні викладання

  • Спеціалізовані курси
  • Репетитор для початківців
  • Базовий рівень

Деталі про досвід викладання:

За моїми плечима більше 20 років практичного досвіду. Тому що, ще з малечку я сама навчалася в театральній студії, потім мистецький університет, гра на сцені і т.д.... Насамперед, я аналізую потреби людини, характер, захоплення і вибудовую індивідуально програму виходячи з цього. Також я вважаю, що акторська майстерність, ораторське мистецтво тісно пов'язано з нашою психологію тож у своїй роботі я звертаюсь до психологічних практик та тренінгів.

Риторика

Рівні викладання

  • Базовий рівень
  • Підвищення майстерності

Деталі про досвід викладання:

Вміння правильно говорити: дикційно, з посилом, чітко висловлювати свої думки, це є невідємною частиною успішного та щасливого життя. Я знаю як вас навчити говорити і не тільки;)

Ораторське мистецтво

Рівні викладання

  • Спеціалізовані курси
  • Репетитор для початківців
  • Базовий рівень
  • Підвищення майстерності

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Моя спеціальність - акторка театру та кіно. Акторство- це мій наркотик. Коли я граю на сцені, я, безперечно, отримую колосальне задоволення.
Та все ж, як Вам відомо, життя, досить мінливе, і так склалося, що я спробувала себе ще й у викладанні акторських дисциплін. О, це зовсім нове, неперевершене відчуття охопило мене. Коли ти відчуваєш не тільки свій успіх, а причетний до успіху інших- це надихає ще більше.
Викладацьку практику я почала з дітьми, та не заперечуйте, що ми всі діти до кінця днів своїх. Також чимало дорослих виходять щасливими з моїх занять))) Тож в моєму доробку є безліч цікавинок які зроблять заняття корисними, яскравими і подарують позитивний настрій на весь день.

На уроках займаюсь:
- осанкою( для того, щоб правильно дихати, а значить правильно говорити)
- правильним диханням
- мовним тренінгом (прокрашую артикуляцію, дикцію, діапазон голосу)
- розвиваємо емоційний інтелект
-прокачуємо когнітивні навички
- долаємо тілесні затисків
- здобуваємо впевненості в собі
-вчимося правильно і ефективно висловлювати свою думку

Освіта:
Харківський національний університет мистецтв ім. Котляревського (ХНУМ), спеціаліст, 2017
Вік:
26-35
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут вказані вільні години репетитора для занять з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

3 відгуків про Олеся Ч.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

0

5+

3

Ірина

5+

02.04.2025

Ораторське мистецтво, Базовий рівень

5+

Дуже задоволена, рекомендую репетитора! Дуже комфортно займатись, підходить методика. Я бачу результати! Репетитор дуже приємна в спілкуванні, дуже цікаві заняття.
Анна

5+

07.10.2024

Акторська майстерність, Риторика, Ораторське мистецтво, Базовий рівень

5+

Дуже приємна та усміхнена, як людина та вчитель, швидко знайшла підхід до мого сина-підлітка. Тому із задоволенням далі продовжується наша співпраця та навчання! Рекомендую!
Люлмила

5+

09.05.2024

Акторська майстерність, Базовий рівень

5+

Репетитором дуже задоволені. Співпраця склалась якнайкраще. Дуже дякую та рекомендую репетиора.