Репетитор - Діана В. id: 161255

Діана В.

250 грн/год
250 грн/год

Я є студенткою факультету іноземних мов, репетитором з річним досвідом викладання та просто людиною, що закохана в англійську мову!

Діана В.

Я є студенткою факультету іноземних мов, репетитором з річним досвідом викладання та просто людиною, що закохана в англійську мову!

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Я є студенткою англійської філології Вінницького державного педагогічного університету, репетитором з річним досвідом викладання та просто людиною, що закохана в іноземні мови! Заняття зі мною проходять легко та невимушено, адже я застосовую інтерактивні онлайн матеріали та сучасні підручники під час навчання.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Працюю з будь-якою віковою категорією, легко знаходжу спільну мову із дітьми. Уроки зі мною проходять продуктивно та невимушено водночас, адже я використовую сучасні методи викладання, інтерактивні дошки, вправи, та активності. До мене звертаються із запитом покращити граматику або читання, навчитись формувати речення та розуміти носіїв мови. Також я підготую вас до комунікації з іноземцями під час подорожей та позбавлю страху говоріння!

Освіта:
Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського (ВДПУ), студент, 2026
Вік:
18-25
Досвід:
більше 1 року

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Оголошення викладача

Схожі анкети

Марія Ц. id: 181569

Марія Ц.

Англійська - це не так страшно, як здається. Особливо коли маєш викладача, який знайде індивідуальний підхід і пояснить простими словами. А це саме те, що я можу зробити. Граматика, лексика, говоріння, навички слухання та читання - все це я допоможу довести до ідеалу.

250грн/год
Діана М. id: 97456

Діана М.

Привіт, мене звати Діана. Маю досвід роботи в сфері репетиторства майже 5 років. Вмію знайти підхід до кожного студента.

5
288-398грн/год
Софія Б. id: 142003

Софія Б.

Учитель англійської мови. Вмію зацікавити учнів. Маю досвід роботи з дітьми від 3 років та дорослими. Викладаю в групах, та індивідуально.

200грн/год
Анастасія М. id: 181985

Анастасія М.

Амбіційний, молодий, креативний та веселий викладач. Знаходжу спільну мову абсолютно з усіма своїми студентами. Маю багато позитивних відгуків за 2 роки роботи репетитором. Працюю на результат дитини!)

270грн/год
Farida A. id: 133794

Farida A.

Носій англійської мови, який зараз навчається в Україні. Я доброзичлива, ентузіастка, енергійна та життєрадісна людина готовий викладати англійську мову

200грн/год