Репетитор - Юлія Б. id: 161508

Юлія Б.

250 грн/год
250 грн/год

Мене звати Юлія, я - студентка 2 курсу англійської філології ТНПУ імені Гнатюка, здала ЗНО на 180 і вступила на бюджет в найкращий педагогічний університет країни. Рівень англійської B2. Люблю вчитися і постійно працюю над покращенням свого рівня.

Юлія Б. 5.0(відгуків: 1)

Мене звати Юлія, я - студентка 2 курсу англійської філології ТНПУ імені Гнатюка, здала ЗНО на 180 і вступила на бюджет в найкращий педагогічний університет країни. Рівень англійської B2. Люблю вчитися і постійно працюю над покращенням свого рівня.

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання

7-9-й класи
Молодші класи 1-4
Розмовна мова
Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
Репетитор для початківців
Граматика
5-6-й класи

Деталі про досвід викладання:

У своїй роботі поєдную лексичний підхід і комунікативну методику. Використовую підручники Pearson та інтерактивні завдання. Вмію зацікавити дитину і пояснити складне простими словами. Працюю по Zoom

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Вмію зацікавити і знайти підхід до кожного учня, з допомогою ігор і цікавих матеріалів британського видавництва. Приділяю увагу всім сферам англійською, оскільки вивчення мови повинно бути комплексним.

Проходила курси на тему ESL TEACHING FUNDAMENTALS, де ознайомилася з різними підходами та методиками вивчення іноземних мов. У своїй роботі поєдную лексичний підхід і комунікативну методику.

Використовую підручники Pearson та Oxford University Press

Освіта:
Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка (ТНПУ), студент, 2025
Вік:
18-25
Досвід:
менше 1 року

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Юлія Басюк

5

30.01.2024

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

5

Викладач хороший, при потребі підлаштовується під мій графік!... більше»

Схожі анкети

Наталія Б. id: 133105

Наталія Б.

✅Вчитель початкових класів та англійської мови ✅Працюю в школі за програмою «Інтелект України» ✅Стаж роботи 5 років

200грн/год
Соломія Б. id: 174126

Соломія Б.

Привіт! Мене звати Соломія, і я впевнена, що разом ми зможемо зануритися в захопливий світ англійської мови. Мій підхід до навчання базується на створенні цікавих та ефективних уроків, які допоможуть вам досягти успіху у вивченні англійської.

288-398грн/год
Марія Х. id: 85075

Марія Х.

Репетитор англійської мови, працюю з дітьми різного віку. Від 1 до 9 класу. Допоможу підтягнути англійську мову та навчу розмовляти нею!

250грн/год
Світлана Г. id: 153515

Світлана Г.

Привіт ! Мене звати Світлана, я вчитель початкових класів та англійської мови. Зараз ще навчаюся на вчителя географії! Маю досвід роботи з дітьми у вивченні англійської мови та бачу прогрес вже з перших тижнів навчання! Дітям цікаво , а це головне ! Навчаємося -граючись !

200грн/год
Анастасія К. id: 173272

Анастасія К.

Вітаю! Я репетитор з англійської мови. Пропоную заняття для дітей та підлітків (1-9 клас), рівні А1-А2

200грн/год