Репетитор - Юрій К. id: 163278

Юрій К.

200 грн/год
200 грн/год

Викладач із багаторічним стажем шкільного та особистого викладання. Останнє місце роботи – дитячий центр для переселенців. Сердечно співчуваю нашому спільному горю та готовий робити великі знижки дітям із регіонів, які постраждали від бойових дій.

Юрій К.

Викладач із багаторічним стажем шкільного та особистого викладання. Останнє місце роботи – дитячий центр для переселенців. Сердечно співчуваю нашому спільному горю та готовий робити великі знижки дітям із регіонів, які постраждали від бойових дій.

Предмети

Англійська мова

Інформатика

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Ні, ваша дитина не заговорить "як носій" - це казки та реклама. Ні, він не стане відразу швидко читати і розуміти - це доля особливо талановитих унікумів.
Так - зникне страх перед язиком. Так – серйозно розшириться словниковий запас. Так - про заплутані в школі теми буде пояснено просто і зрозуміло. Так – з'явиться подальший інтерес до самостійного вивчення мови. Так - покращаться оцінки у школі.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Навчу всім тим цікавим знанням та навичкам у світі комп'ютерів, які Ваша дитина не отримає, обмежуючись лише знайомством зі смартфоном. Як влаштований комп'ютер, найкращі програми для кожної сфери діяльності, розуміння базових принципів роботи Інтернету і навіть знайомство з невідомими сучасним дітям крутим пізнавальним комп'ютерним іграм! Ваша дитина досить швидко стане для Вас порадником при роботі з комп'ютером і точно замислиться про майбутню кар'єру в сфері IT.

Місця занять

В учня:

Приморський

Аркадія, Малий Фонтан, Центр, Ланжерон, Французький бульвар

У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Маючи філологічну освіту, навчаю англійську мову все життя і знаю всі послідовні етапи цього процесу. Школа починає цей шлях не з тих основ, які потрібні більшості учнів і вчить у рваному та незручному ритмі, які плутає та заважає засвоєнню матеріалу. Поступово я розробив кілька власних методик, які допомагають дітям потоваришувати з англійською мовою і навчитися її відчувати і розуміти.
У сфері інформатики ми можемо рухатися двома шляхами – за шкільною програмою та загалом освоюючи світ комп'ютерної грамотності.Друге - краще, оскільки вчить дитину не виконанню вузьких завдань, а оволодінню всіма можливостями комп'ютера, про які сучасні діти, захоплені смартфонами, майже нічого не знають. Дитина вчиться обробляти зображення у Фотошопі, монтувати відео, налаштовувати Windows та робити багато інших цікавих та корисних речей.

Освіта:
Донецький національний університет імені Василя Стуса (ДонНУ імені Василя Стуса), магістр, 2004
Вік:
36-45
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Катерина Г. id: 87779

Катерина Г.

Вітання! Мене звати Катя. Я розповім тобі про англійською і ти зрозумієш що вчити його легко і цікаво.

200грн/год
Людмила П. id: 123643

Людмила П.

Мене звуть Людмила. Я доцент університету, стаж роботи - 15 років. Люблю англійську мову і вмію його викладати в доброзичливій і творчій атмосфері.

250грн/год
Єлизавета Г. id: 138146

Єлизавета Г.

Сучасні технології, комунікабельність та знання психології

250грн/год
Катерина К. id: 181683

Катерина К.

Англійська для мене - не просто мова, це задоволення та зона комфорту у моєму житті. Пів року прожила в США.

250грн/год
Анна С. id: 70154

Анна С.

Репетитор з англійської, допоможу освоїти початкові і більш складні рівні мови. Буду пробувати різні методи навчання підлаштовуючись під учня

220грн/год