Репетитор - Любов Ш. id: 163591

Любов Ш.

140 грн/год
140 грн/год

Я - вчитель англійської мови. Моя професія - це моє хобі. Навчаю учнів з задоволенням. Радію, коли до кінця уроку учні зрозуміли тему заняття та з нетерпінням чекають на нашу наступну зустріч.

Любов Ш.

Я - вчитель англійської мови. Моя професія - це моє хобі. Навчаю учнів з задоволенням. Радію, коли до кінця уроку учні зрозуміли тему заняття та з нетерпінням чекають на нашу наступну зустріч.

Предмети

Англійська мова

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Моя мета - це не тільки навчити учня темі уроку, а й мотивувати до вивчення англійської мови. У своїй роботі використовую онлайн платформи (Wordwall, Kahoot, Bamboozle та інші), за допомогою яких учні можуть граючи ігри, закріплювати вивчений лексичний та граматичний матеріал. Працюю з учнями різної вікової категорії.

Освіта:
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (ПНУ), бакалавр, 2006
Вік:
36-45
Досвід:
більше 20 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Іванна К. id: 108187

Іванна К.

Я вчитель початкових класів та викладач англійської мови для учнів шкільного віку. Обожнюю працювати з дітками, тому і моя професія пов‘язана саме з ними. Індивідуальний підхід та врахування особистих запитів чи прохань, якщо це не суперечить моїм педагогічним принципам гарантовано!

5
150грн/год
Aліна Г. id: 146265

Aліна Г.

Допомагаю діткам не лише покращити знання, а й захопитися вивчення англійської мови. Мої заняття цікаві для дітей, адже я використовую різні матеріали та форми навчання. Заохочую дітей до вивчення мови новою та актуальною для них інформацією, збагачуємо словниковий запас на різні теми. Проводжу уроки продуктивно, цікаво та ненав'язливо.

170грн/год
Амелія К. id: 166023

Амелія К.

Готую діток різного віку до школи, зі мною ваша дитина не засумує на занятті і буде максимально зацікавлена в процес навчання, навчання відбувається онлайн

5
120грн/год
Світлана Ю. id: 147714

Світлана Ю.

Досвід роботи викладачем англійської мови- 27 років. Використовую новітні технології. Працюю за програмою Family and Friends, Oxford University, яка містить підручник, та відео, аудіо матеріали

150грн/год
Тетяна Ч. id: 74109

Тетяна Ч.

Репетитор з англійської мови, викладач у Мукачівському кооперативному фаховому коледжу бізнесу,готую до ЗНО, екзаменів, також просто для розвитку.

170грн/год