Репетитор - Ілона П. id: 163828

Ілона П.

250 грн/год
250 грн/год

Добридень! Мене звати Ілона Володимирівна. Я - репетиторка української мови із 2-річним стажем (упродовж останнього року працювала вчителем 6-8 класів у міській школі). Люблю українську мову, особливо цікавлюся історією її розвитку і діалектами (це допомагає знайти відповіді на питання, чому мовні правила саме такі, якими є).

Ілона П. 5.0(відгуків: 1)

Добридень! Мене звати Ілона Володимирівна. Я - репетиторка української мови із 2-річним стажем (упродовж останнього року працювала вчителем 6-8 класів у міській школі). Люблю українську мову, особливо цікавлюся історією її розвитку і діалектами (це допомагає знайти відповіді на питання, чому мовні правила саме такі, якими є).

Предмети

Українська мова

Рівні викладання

7-9-й класи
Підготовка до ЗНО
Підготовка до ДПА (9 клас)
Підготовка до олімпіад
10-11-й класи
Розмовна мова
Рівень А1-А2
Рівень B1-B2
Для іноземців
5-6-й класи

Деталі про досвід викладання:

Пропоную послуги:
- підготовка до НМТ, ДПА
- написання мотиваційних листів
- виконання домашнього завдання
- підвищення рівня культури мовлення
та інші.

У роботі послуговуюся ігровими методиками, використанням ілюстрацій та коміксів. Допомагаю учням тренувати навички красиво і грамотно висловлюватися, вміти застосовувати набуті знання на практиці.

Послуги надаю в онлайн форматі (Zoom, Google Meet) та в офлайн у себе вдома (мікрорайон Аляска).

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Тернопіль, Аляска, Володимира Великого 10
Онлайн:
Так

Про себе:

Я здобула ступінь бакалавра у Львівському національному університеті імені Івана Франка за спеціальністю Українська філологія.
Завершила навчання на магістратурі у Тернопільському національному університеті імені Володимира Гнатюка за спеціальністю Українська мова (середня освіта).
Упродовж 2022-2023 років працювала вчителем української мови та літератури в Тернопільській середньоосвітній школі І-ІІІ ступенів №28.
Репетиторством займаюся упродовж останніх двох років.

Освіта:
Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка (ТНПУ), магістр, 2024
Вік:
18-25
Досвід:
більше 2 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Оголошення викладача

Готую до ЗНО з використанням малюнків та історій

Предмет:

Українська мова

Ціна

250 грн/год

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Аліна

5+

05.04.2024

Українська мова, Підготовка до ЗНО

5+

Ілона хороший репетитор, сподобалась

Схожі анкети

Юлія В. id: 169541

Юлія В.

Допомагаю з ЗНО та ДПА. Проходила педагогічну практику в Львівській Правничій гімназії, маю досвід спілкування з дітьми, та учнями різного віку. Заняття не скучні та матеріал подається в різних формах,багато тестів для перевірки знань. Для дітей молодшого віку уроки проводяться також в ігровій формі. Працюю на різних інтерактивних платформах.

200грн/год
Олександр С. id: 16487

Олександр С.

Репетитор з української мови та літератури. Маю успішний досвід підготовки до ДПА та ЗНО. Легко знаходжу спільну мову з учнями різного віку.

5
250грн/год
Оксана Е. id: 140377

Оксана Е.

Маю досвід роботи з дітьми і відповідну вищу освіту. Забезпечу індивідуальне навчання та розвиток дитини. Розроблю план занять, згідно програм МОН.

200грн/год
Аліна С. id: 174168

Аліна С.

Терплячий викладач, завжди намагаюсь підлаштуватися під графік учня, його зацікавленості та побажання. Викладаю предмет максимально цікаво. Підбираю матеріал та метод викладання під кожного учня окремо. Уроки проходитимуть позитивно, тому що головна мета - навчити, а не відбити жагу до вивчення предмету. Завжди на звʼязку зі своїми учнями.

250грн/год
Христина М. id: 165601

Христина М.

Привіт! Мене звати Христина і я безмежно люблю українську мову, літературу. З дитинства мріяла стати вчителем, бо дуже подобається процес навчати когось. Хочу навчити учнів правильно говорити, писати і розставляти розділові знаки. Вважаю, що кожен українець має знати свою рідну мову і добре володіти нею.

5
220грн/год

Переглянуті репетитори

Оксана О.

Репетитор з географії. Працюю з шкільною програмою та підготовка до ЗНО.

350 грн/год

Всі переглянуті репетитори