Репетитор - Анастасія Ф. id: 163953

Анастасія Ф.

200 грн/год
200 грн/год

Репетитор, педагог, понад 3 роки практики і досвіду. Допомагаю учням з труднощами у навчанні, доступно і цікаво пояснюю новий матеріал та працюю на результат. Також готую дітей до школи - якісно і цікаво.

Анастасія Ф. 5.0(відгуків: 1)

Репетитор, педагог, понад 3 роки практики і досвіду. Допомагаю учням з труднощами у навчанні, доступно і цікаво пояснюю новий матеріал та працюю на результат. Також готую дітей до школи - якісно і цікаво.

Предмети

Математика

Українська мова

Підготовка до школи

Молодші класи

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Репетитор, педагог, понад 2 роки досвіду і практики. Легко знаходжу підхід до будь-яких дітей, допомагаю з труднощами у навчання, доступно та цікаво пояснюю новий матеріал. А головне - працюю на результат

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Репетитор з української мови, педагог понад 2 роки досвіду і практики. Легко знаходжу підхід до будь-яких дітей, допомагаю з труднощами у навчання, доступно та цікаво пояснюю новий матеріал та працюю на результат.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Репетитор для дошкільнят, педагог. Легко знаходжу підхід до будь-яких дітей, допомагаю з труднощами у навчання, доступно та цікаво пояснюю новий матеріал та працюю на результат.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Репетитор, педагог. Понад 3 роки практики і досвіду Легко знаходжу підхід до будь-яких дітей, допомагаю з труднощами у навчання, доступно та цікаво пояснюю новий матеріал та працюю на результат

Місця занять

В учня:

Тернопіль:

Канада, Бам

У викладача:
Тернопіль, Бам, Вулиця Галицька 29б
Онлайн:
Так

Про себе:

Мій досвід роботи з учнями понад 3 роки. Я студентка Львівського Національного університету імені І. Франка. Закінчую 4 курс, спеціальність початкова освіта.
Люблю навчатися та навчати. Легко знаходжу підхід до будь-якої дитини. Працюю на результат.

Освіта:
Львівський національний університет ім. Франка (ЛНУ), студент, 2024
Вік:
18-25
Досвід:
більше 2 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Оголошення викладача

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Галина

5

21.12.2023

Математика, 5-6-й класи

5

Репетитором задовлена, заняттями теж. ... більше»

Схожі анкети

Iрина А. id: 134165

Iрина А.

Індивідуальний підхід до кожного учня. Люблю та легко комунікую з дітьми. Застосовую нові та власні методики навчання, що дають швидкі результати! Заняття проходить в дружній атмосфері!

5
180грн/год
Марія Т. id: 148690

Марія Т.

• Вчитель української мови і літератури, викладач української мови за професійним спрямуванням, української мови як іноземної. Загальний педагогічний стаж 25 років. Репетитор із 20-річним стажем. Мої учні - люди різних професій, які відмінно володіють українською мовою.

250грн/год
Христина М. id: 165601

Христина М.

Привіт! Мене звати Христина і я безмежно люблю українську мову, літературу. З дитинства мріяла стати вчителем, бо дуже подобається процес навчати когось. Хочу навчити учнів правильно говорити, писати і розставляти розділові знаки. Вважаю, що кожен українець має знати свою рідну мову і добре володіти нею.

5
220грн/год
Діана К. id: 36283

Діана К.

Я студентка 2 курсу магістратури фізико-математичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету.

200грн/год
Надія П. id: 167981

Надія П.

Мене звати Надія. Мої заняття пізнавальні, цікаві, веселі.Зі мною ваші діти полюблять навчання.

250грн/год