Репетитор - Станіслав Д. id: 164255

Станіслав Д.

350 грн/год
350 грн/год

Провізор зі стажем, викладач фармакології. Дослідник історії фармакології та історії медицини вцілому. Окрім викладання проводжу відкриті лекції по історії медицини та власний науково-популярний ютуб-канал про медицину.

Станіслав Д.

Провізор зі стажем, викладач фармакології. Дослідник історії фармакології та історії медицини вцілому. Окрім викладання проводжу відкриті лекції по історії медицини та власний науково-популярний ютуб-канал про медицину.

Предмети

Фармакологія

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

За власною методикою таблиць та асоціацій допомагаю зрозуміти базові поняття у фармакології та розвинути фармакологічне мислення. Роблю акцент на такі складні теми, як наприклад лікарські засоби, що впливають на еферентну інервацію (ті самі адрено\холіно) чи антибіотики. Тільки в результаті ви не запам'ятаєте, а зрозумієте. По бажанню студента розбираємо фармакологічні тести до кроку.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

На заняттях зі студентами використовую всі можливі інформаційні ресурси та електронні дошки. З кожним заняттям в електронних дошках залишається все більше візуальної інформації і після закінчення курсу ця інформація залишається доступною шпаргалкою для студентів. Інформація, яку я подаю, є оновленою та актуальною, оскільки використовую найновіші американські або британські підручники з фармакології. Вітчизняні підручники у навчанні використовуються опційно, оскільки там багато застарілої або ж неправильної інформації. Роблю акцент на візуалізації фармакологічних процесів, а також нагадую базові анатомічні та фізіологічні дані, потрібні для засвоєння певної теми. Даю відповіді на більшість питань, які не висвітлюються у жодному підручнику. Студенти, замість абстрактних і незрозумілих понять, отримують доступну і візуально-зрозумілу відповідь на питання "Як воно працює?".

Освіта:
Львівський медичний університет, магістр, 2018
Вік:
26-35
Досвід:
більше 3 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Крістіна  К. id: 170592

Крістіна К.

Я - викладач медичного університету 4-го рівня акредитації. Рада вітати всіх, хто хоче розібратися із найскладнішими медичними дисциплінами! Пропоную послуги репетитора з фармакології та медичної рецептури, а також нормальної та патологічної фізіології та біології студентам та абітурієнтам медичних навчальних закладів.

400грн/год