Репетитор - Георгій І. id: 167780

Георгій І.

150 грн/год
150 грн/год

Усім привіт!)👋 Мене звати Георгій, Жорік, Гоша, Гарік тощо. Готовий запропонувати послуги репетитора, який впевнено✊ та цілеспрямовано🔥 підготує вас до складання іспиту (ЗНО/Мультитест) з історії України📜🇺🇦.

Георгій І.

Усім привіт!)👋 Мене звати Георгій, Жорік, Гоша, Гарік тощо. Готовий запропонувати послуги репетитора, який впевнено✊ та цілеспрямовано🔥 підготує вас до складання іспиту (ЗНО/Мультитест) з історії України📜🇺🇦.

Предмети

Історія України

Місця занять

В учня:

Придніпровський

Митниця, Сєдова, 700-річчя

Соснівський

Центр, Соснівка, Південно-західний, Хімселище

У викладача:
Черкаси, Соснівський, Південно-західний, Сумгаїтська
Онлайн:
Так

Про себе:

📌Про себе: ... народився в Україні🇺🇦; ... живу в Україні🇺🇦; є студентом👨‍🎓, що навчається за юридичною спеціалізацією; при вступі до ВНЗ склав ЗНО з історії України на 196 б.; колишній учасник✔️ і призер🏆 міських та обласних олімпіад з історії (загальної🌏), а також міських та обласних етапів конкурсу МАН; маю успішний🌟 досвід у підготовці людей до екзаменів; ... люблю навчати😎 та надавати поради🧐 усім, хто готовий іти уперед💫, заради себе та заради близьких.

📌Про заняття:
Бажання поринути в історію своєї країни❓ - поринаємо😵‍💫 та вивчаємо🤓, бажання просто скласти ЗНО з історії України❓ - вчимося успішно його складати😁. Це не фізика, це не математика, це не хімія,🤯😵🤕 це просто історія, де головне просто знати та розуміти.
Щоб знати історію - ми вивчаємо та переглядаємо (не зубримо☝️) добре сформовані та систематизовані📎 знання з табличок; щоб усвідомлювати її - тлумачимо📢 разом кожен термін, а також спілкуємося та дивимось на карти🗺; щоб не зациклюватися на тому що колись було - ми живимо теперішнім з переконанням того, що досягнемо свого успіху🤩.

Освіта:
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», студент, 2024
Вік:
18-25
Досвід:
більше 1 року

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Оголошення викладача

Схожі анкети

Наталія М. id: 153556

Наталія М.

Навчаю онлайн - Google Meet, Telegram. Плавно розпочинаємо підготовку до ЗНО (НМТ), розставляємо пріорітети, вивчаємо специфіку іспиту, підбираємо темп роботи, вивчаємо тільки якісні матеріали, без води й детально сплановуємо заняття.

150грн/год
Валентина К. id: 175835

Валентина К.

Привіт! Мене звати Валя. Навчаюсь в Черкаському Національному університеті імені Богдана Хмельницького на 1 курсі, спеціальність - Англійська мова ( перекладач включно).

120грн/год
Дарина Г. id: 66537

Дарина Г.

Репетитор англійської мови , навчаю дітей від 1 по 9 клас.

120грн/год
Андрій Л. id: 56973

Андрій Л.

Репетитор із всесвітньої історії та історії України. Можу підготувати до ЗНО або контрольних робіт.

120грн/год
Сергій К. id: 80016

Сергій К.

Відповідально та фахово ставлюся до своєї роботи. Індивідуальний підхід та доступне пояснення на кожному занятті. Досвід роботи репетитором більше 10 років.

180грн/год