Репетитор - Ельміра Н. id: 170554

Ельміра Н.

250 грн/год
250 грн/год

Дорогий батьку/мати, якщо Ви помітили, що Вашій дитині складно даються домашні завдання з математики та укр.мови, звертайтесь — будемо підтягувати Вашу дитинку, аби вона була розумничкою в класі й мала знання, як-то кажуть, у себе в голові. Чекаю на співпрацю!

Ельміра Н.

Дорогий батьку/мати, якщо Ви помітили, що Вашій дитині складно даються домашні завдання з математики та укр.мови, звертайтесь — будемо підтягувати Вашу дитинку, аби вона була розумничкою в класі й мала знання, як-то кажуть, у себе в голові. Чекаю на співпрацю!

Предмети

Математика

Українська мова

Рівні викладання

Молодші класи 1-4
5-6-й класи

Рівні викладання

7-9-й класи
Молодші класи 1-4
5-6-й класи

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Доброго часу доби, мене звуть Ельміра — я молода дівчина, яка допоможе Вашій дитині виконувати дз з математики та укр.мови легко і невимушено, не зазубрюючи. Сама маю молодшого брата (6 клас) і сестру (3 клас), яких постійно "підтягувала" і досі підтягую за собою по всіх предметах, тож стресостійкість і досвід у викладацькій діяльності в мене присутні:)

Перш ніж розпочати свою роботу, ми проведемо з дитиною (за бажанням, ще й з батьками) першу ознайомчу відеозустріч, де познайомимося і, так би мовити, налаштуємо контакт. До речі, вона БЕЗКОШТОВНА, оскільки не є уроком чи лекцією — це просто зустріч, де ми з дитиною познайомимося та налаштуємося на подальшу роботу. А вже безпосередньо під час виконання домашніх завдань Ваша дитина отримає максимальну допомогу і достатній обсяг інформації від мене, щоб у майбутньому бути розумничкою на уроках математики та укр.мови.

Отже, щодо оплати моїх послуг: ціна за одну годину становить 250 грн. Ціна фіксована, графік теж — з понеділка по суботу, запис за цим номером в телефонному форматі або у Viber👇🏻
+380987691778

ТЕЛЕФОНУВАТИ ЧИ ПИСАТИ З 10:00 ДО 20:00

Освіта:
Криворізький економічний інститут "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" (КЕІ КНЕУ), бакалавр, 2027
Вік:
18-25
Досвід:
більше 3 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Тетяна Ю. id: 154430

Тетяна Ю.

Мене звати Тетяна. Я студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Навчаюся на спеціальності "Українська мова та література і англійська мова". На ЗНО-2020 з української мови отримала 200 балів, підготувавшись самостійно. Здобула перемогу у Всеукраїнському етапі олімпіади з відповідного предмета.

250грн/год
Владислав Н. id: 172935

Владислав Н.

Маю досвід викладання близько 2-х років, працював з дітьми різних вікових категорій. Наразі я студент, навчаюся на 3 курсі бакалаврського рівня.

5
248-358грн/год
Оксана К. id: 69323

Оксана К.

Проводжу заняття для дітей від 4 років, готую до школи, ДПА, виконання д/з, матем, англ, укр.і читання.

4.9
200грн/год
Анастасія Н. id: 36821

Анастасія Н.

Онлайн школа для дітей 1-11 класів. Напрями: математика, алгебра, геометрія, підготовка до ДПА, підготовка до НМТ. Англійська мова. Інформатика. Підготовка до школи. Українська мова. Німецька мова. Історія України. Досвід роботи: більше 10 років.

5
270грн/год
Анастасія Н. id: 16827

Анастасія Н.

Репетитор з української мови та літератури. Викладаю більше 5років. Молодий та енергійний викладач. Індивідуальний підхід до кожного учня.

5
200грн/год

Переглянуті репетитори

Надія Н.

Репетитор з математики для учнів середньої школи. Пояснюю детально та доступно.

200 грн/год

Всі переглянуті репетитори