Репетитор - Анастасія О. id: 173531

Анастасія О.

140 грн/год
140 грн/год

Шалено люблю українську мову (а літературу – ще більше), тому поділюся цією любовʼю і з тобою❤️ А ще покажу наскільки ж просто можна все вивчати.

Анастасія О.

Шалено люблю українську мову (а літературу – ще більше), тому поділюся цією любовʼю і з тобою❤️ А ще покажу наскільки ж просто можна все вивчати.

Предмети

Українська мова

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Найкращим методом вважаю пояснення «по-простому» (випробувано не тільки на собі, а й на однолітках та молодших сестрах). Завжди допомагає пошук аналогій та схематичний виклад теми на аркуші)

Освіта:
Львівський національний університет ім. Франка (ЛНУ), студент, 2026
Вік:
18-25
Досвід:
менше 1 року

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Вікторія Г. id: 75388

Вікторія Г.

Репетитор з англійської мови (молодші та середні класи), репетитор з української мови( молодші та середні класи)

5
150грн/год
Ірина Ш. id: 53439

Ірина Ш.

Вчитель першої категорії, надаю приватні уроки з української мови та літератури, підготовка до ЗНО та ДПА, допомогаю у навчанні школярам будь-якого віку.

140грн/год
Мар'яна М. id: 70809

Мар'яна М.

Репетитор української мови та літератури. Досвід роботи з учнями - більше 2 років. Відповідально ставлюсь до уроків.

4.9
150грн/год
Яна Г. id: 152107

Яна Г.

Перейняла напрацювання моїх вчителів, маю високий рівень знань у цій галузі, завдяки моїй методиці викладання ви навчитеся думати і аналізувати поставлену перед вами проблему. Педагог-початківець.

150грн/год
Галина С. id: 154926

Галина С.

Стаж 20 років. Проводжу онлайн-заняття ( за допомогою інтернет-ресурсів: Zoom, Skype, Meet). Використовую сучасні методики викладання. Навчатися легко, коли це цікаво.

5
170грн/год