Репетитор - Олена Г. id:17542

Олена Г.

170 грн/год

Олена Г.

«Працюю понад 20 років, вмію вчитись на власних помилках та постійно вдосконалюю методику. Не люблю перебільшення і прикрашання , працюю на результат.»

Предмети

Історія України

Географія

Правознавство

Рівні викладання:

Підготовка до ЗНО

10-11-й класи

7-9-й класи

5-6-й класи

Деталі про досвід викладання:

Займаюсь з кожним учнем за індивідуальним підходом, враховуючи його рівень знань і сприйняття предмета. Навчаю логічно мислити, розуміти епоху, подію, обов'язко користуємось історичними картами, намагаюсь знайти якусь характерну саме конкретному учневі підказку для запам'ятовування дат і пам'яток культури. Найголовнішим своїм досягненням вважаю не просто наявність знань та досвіду, а і вміння вчитись та виправляти свої помилки, а не ігнорувати їх, бо саме це дозволяє щось міняти у методиці.

Рівні викладання:

Підготовка до ЗНО

Деталі про досвід викладання:

На відміну від викладання історії, географія потребує розвитку логіки і вміння користуватись мінімумом матеріалу для отримання максимуму у результаті. На такій позиції базується моя методика з цього предмету. Тому я навчаю працювати з тестами не зазубрюючи величезного об'єму інформації з довідників. Навчаю розв'язувати задачі легшими способами, створюю окремі стандартні схеми, які можна буде використати в багатьох темах, намагаюсь навчити дитину використовувати інформацію.

Рівні викладання:

10-11-й класи

Університетські курси

Деталі про досвід викладання:

Займаюсь підготовкую з правознавства для вступних іспитів у ВУЗи МВС, а також надаю допомогу у підготовці до іспитів з історії та теорії держави і права, конституційного права України.

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

вул маяковського, Вінниця

Онлайн:

так

Про себе

Понад 20 років роботи викладачем, з них понад 10 років роботи репетитором. Працюю індивідуально, так як вважаю (виходячи з власного досвіду), що в групах діти часто недоотримують знання. Хоча на прохання дітей брала інколи по 2 учні разом. Намагаюсь давати матеріал коротко і основне, працюю більше на розвиток логіки, а не на завчання великого обсягу інформації. Щодо результатів скажу так, що набираю різних за рівнем, бажанням і вмінням вчитись дітей, а не лише ідеальних, тому і результати, якщо не прикрашати їх, теж були різні. Більшість 180-197 балів, але були і 150 -180. Не буває дітей лише з високими балами, бо вчитель не чарівник, а лише помічник, а дитина для досягнення результату повинна не просто хотіти його отримати, а щей прикласти для цього великі зусилля.

Освіта:

Вінницький державний педагогічний університет, спеціаліст, 1999

Вік:

36-45

Досвід:

більше 20 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Середа
Четвер

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Субота

Є вільний час

Неділя
- вільний час для занять

відгуки

2 відгуків про Олена Г.

5/5

5+

1

5

1

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Вікторія

5

24.03.2021

Географія, Підготовка до ЗНО

5

Підготовка к ЗНО йде добре. Вчитель дуже добре та цікаво подає матеріал. Дитина навіть не очікувала такого рівня та такої подачі від вчителя, заняття проходять легко та інформативно. Ми дуже задоволені! Дякуємо вчителю - Олені!!!)))))

Вікторія

5+

13.10.2020

Географія, Підготовка до ЗНО

5+

Дуже класно пояснює, задоволена!!!!