Репетитор - Валентина Г. id: 178237

Валентина Г.

800 грн/год
800 грн/год

Про себе можу сказати наступне. Я людина дуже вольова та конкретна. В моїх заняттях нема води чи зайвої інформації. Все структуровано та просто аби забезпечити повне розуміння та поглиблення саме у процес знайомства з собою. Мені важливо розкрити саме тебе. Щоб творча енергія показала тобі, яке насправді насичене життя ти живеш.

Валентина Г.

Про себе можу сказати наступне. Я людина дуже вольова та конкретна. В моїх заняттях нема води чи зайвої інформації. Все структуровано та просто аби забезпечити повне розуміння та поглиблення саме у процес знайомства з собою. Мені важливо розкрити саме тебе. Щоб творча енергія показала тобі, яке насправді насичене життя ти живеш.

Предмети

Акторська майстерність

Логопед

Ораторське мистецтво

Місця занять

В учня:

Голосіївський

Теремки 1, Теремки 2, Ліко-Град, ВДНГ (Виставковий центр), Феофанія, Ширма, Деміївка, Добрий шлях, Паньківщина, Корчувате, Либідська, Голосієво, Мишоловка, Олімпійський, Іподром, Сонячна брама, Конча Заспа, Палац Україна, Васильківська

У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Актриса театру та кіно.
Я закінчила Київський національний університет культури та мистецтва.
Відвідала більше 20ти курсів акторської майстерності в
Києві та 1 від французького театру «Theatre du Solei”
Я завжди експериментую з форматами.
Працюю з темами Увага, Тіло, Голос, Патрнер.
Знімаю тілесні та ментальні блоки, створюю безпечний простір для вивільнення та проявлення.
В групових заняттях завжди концентруюся на темах та розумінні учнями матеріалу.
В індивідуальному навчанні повністю концентруюся на учні та процесі. Завжди пишу програму під учня.

Ви отримаєте свободу самовираження та політ творчої фантазії. Я дам інструменти для розкриття ваших унікальних навичок та прийняття амбіцій.
Маю попередити , що ваше життя точно зміниться, але саме від вас буде залежати як швидко та настільки сильно.Мені легко довіряти та проявлятися поруч. Я використовую нову техніки викладання через підтримку та конструктивний фідбек.
Я не принижую та не розповідаю про те, як ти погано грав/грала. Моя задача показати тобі те , що вже є у природі людини , у твоїй природі та надихнути це розвивати.

Освіта:
Київський національний університет культури і мистецтв (КНУКіМ), бакалавр, 2021
Вік:
18-25
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Елеонора К. id: 101722

Елеонора К.

Професійна акторка театру й кіно. Режисер Викладаю акторську майстерність понад 9 років Хочу, щоб твоє навчання було еффективним та безпечним

700грн/год
Алла Д. id: 127152

Алла Д.

Висококваліфікований репетитор з 30-річним стажем.3 дипломи . Вища категорія.. ДПА та ЗНО- на високому рівні. За 2-3 місяці-вихід на рівень 9-12 б.

5
600грн/год
Катерина К. id: 27747

Катерина К.

Оперно-симфонічна дириґентка. Маю великий досвід виступів як в Україні так і закордоном. Обожнюю мистецький світ і радо ділюсь ним з іншими людьми. Вірю, що наше мистецтво вирве з корінням кацапське з лиця землі 🤗 Займаюсь репетиторством з гри на фортепіано, вокалу, сольфеджіо, диригування також сценічною мовою, ораторським мистецтвом.

5
700грн/год
Анастасія Н. id: 140782

Анастасія Н.

Вітаю! Мене звати Анастасія, за освітою я логопед-дефектолог. Досвід роботи 7 років. В роботу беру діток від 2-х років. Працюю з такими запитами: - запуск мовлення, - дисграфія,дислексія, -дизартрія, - розвиток вищих психічних функцій. Є досвід роботи з дітьми з різними вадами та особливостями розвитку.

5
700грн/год
Єлизавета Н. id: 73560

Єлизавета Н.

Тренер з риторики (дикція, голос, дефекти мови (р, ц, с)) та ефективної комунікації, психолог-коуч. Викладач акторського та ораторського мистецтва.

5
1000грн/год