Репетитор - Валерія Л. id: 178362

Валерія Л.

400 грн/год
400 грн/год

Привіт усім! Мене звати Валерія. Я викладачка англійської мови з 7-річним досвідом роботи в різних країнах. Чи чули ви коли-небудь про мистецтво викладання? Дозвольте мені показати вам, що вивчення мов може бути легким, релаксуючим та цікавим!

Валерія Л.

Привіт усім! Мене звати Валерія. Я викладачка англійської мови з 7-річним досвідом роботи в різних країнах. Чи чули ви коли-небудь про мистецтво викладання? Дозвольте мені показати вам, що вивчення мов може бути легким, релаксуючим та цікавим!

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання

7-9-й класи
TOEFL
Молодші класи 1-4
10-11-й класи
Репетитор для дітей
Розмовна мова
Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
Рівень B1-B2 (Intermediate)
Репетитор для початківців
Ділова та бізнес мова
Вступ за кордон
Граматика
5-6-й класи
Корпоративна англійська (для компаній)
IELTS

Деталі про досвід викладання:

Я використовую свій багатокультурний досвід з роботи у школах української, корейської та німецької мови, щоб створювати індивідуальні уроки, адаптовані до особливостей студентів, їх віку та рівня. Мої уроки також орієнтовані на практичні навички та використовуються в бізнес-середовищі. Крім того, мій досвід роботи онлайн дозволяє мені ефективно використовувати різноманітні інтерактивні методики у своєму викладанні.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Будучи порівняно молодою викладачкою, я вже здобула багато досвіду, що дозволяє мені створювати та надавати індивідуальний та ефективний стиль викладання. Я почала свій шлях з практики в початковій, середній та вищій школі під час свого студентського періоду в Україні. Пізніше я прийняла рішення поїхати за кордон на навчання та обрала для себе Південну Корею. Моє перше робоче місце я отримала у часи навчання в Південній Кореї. Я вкладала англійську для дітей різного віку. У той же час я проводила репетиторські заняття ввечері та вихідні, не лише з дітьми, але й з дорослими. Після року роботи в мовній школі у місті Ханам, я змінила місце роботи через проблеми з розташуванням. Я знайшла місце в мовній школі під одним з найкращих університетів Кореї і світу - Корейського університету. Я працювала там 1,5 року. Мої студенти завжди показували великі результати та брали участь у різних мовних конкурсах. Після цих продуктивних років роботи в Південній Кореї я повернулася в Україну через коронавірус і активно почала перекладати та працювати онлайн з деякими своїми студентами. Пізніше, у 2020 році, я отримала посаду в Study Academy, найкращій мовній школі в Києві. Я працювала там протягом майже двох років, перш ніж покинути посаду та країну через війну. Зараз я викладаю бізнес-англійську для німецьких та корейських компаній, а також продовжую працювати репетитором для дітей та студентів онлайн.

Освіта:
Запорізький національний університет (ЗНУ), бакалавр, 2017
Вік:
26-35
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Олег Ю. id: 136716

Олег Ю.

Відкритий, молодий, небайдужий, творчій викладач.

350грн/год
Лія Г. id: 137655

Лія Г.

Hello! Hallo! Привіт! Мене звати Лія, я дипломований викладач англійської та німецької мов. Обожнюю ці мови і допоможу вам з ними подружитись.

400грн/год
Ганна К. id: 28040

Ганна К.

Викладач англійської мови для учнів старших класів, студентів і дорослих (від Elementary до Advanced). Загальна, розмовна англійська і для подорожей

450грн/год
Анастасія М. id: 138500

Анастасія М.

Викладач з досвідом роботи! Допоможу розібратись навіть з тим, що ніколи не розумів. Мої заняття допоможуть полюбити предмет.

5
450грн/год
Марина Г. id: 175270

Марина Г.

Закінчую навчання в НаУКМА. Маю досвід викладання більше ніж 3 роки та більше 50 задоволених учнів.Мала досвід спілкування з носіями мови,2 роки проживала за кордом (в Німеччині) тому мою розуміння ,що потребують за кордоном.Багато разів брала участь в моделях ООН у ролі делегата та є членом EYP( European Youth Parlament Ukraine )

350грн/год